1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad podobny jak do X'a

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez YxU, Wrzesień 24, 2009.

1. YxU

YxU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Na chwilę obecną nie jestem już posiadaczem X'a, lecz interesuje mnie pad. Otóż ceny są chyba lekko wygórowane, a chodzi mi o to, że chciałbym takiego podłączyć do komputera, lecz myślę o jakimś tańszym (innej produkcji). Nie mam na myśli podróbek tylko np. od PS3, czy inne... Lecz piszę na tym forum, bo wy jako użytkownicy lepiej mnie zrozumiecie, przede wszystkim chodzi o to by ten tańszy model (tak do 70zł) posiadał również czujnik nacisku, lecz nie tylko na obu gałkach, lecz także na tych dwóch przyciskach od tyłu (jak się już nie mylę to L1 i L2?). Czy istnieje takowy który posiada to właśnie?:D Chętnie uwzględniam modele jak i linki do przedmiotów (str. firmowa lub allegro).
    Pozdrawiam wszystkich:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na allegro spokojnie za 76zł kupisz nowe pady do Xboxa oryginalne.

4. kamil2401

kamil2401 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Zobacz sobie takiego pada jak Logitech ChillStream

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    pamietaj jednak ze zaden inny pad nie zadziala z x360(tylko xboxowy i madcatza)

6. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    No wujek Bill pomyślał jak zrobić dużo zielonych papierków na akcesoriach

7. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Saitek Rumble Pad ;) jedne z lepszych padów ;]
    http://allegro.pl/item749053386_joypad_saitek_p3600_cyborg_rumble_wymie_modul_20.html
    ogólnie to są prawie identyczne co do x-a tylko że mają jedną zaletę można zamienić krzyżak z joyem co jest często przydatne ;) a i mają coś takiego jak opcja FPS która niby sporo ułatwia granie w fpsy za pomocą joyów :>

Wczytywanie...

Poleć forum