1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad problem ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqery, Styczeń 17, 2014.

1. sqery

sqery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zrobi mi ktoś zdjęcie swojego pada znaczy się koszyczka i jak powinny wyglądać styki tam gdzie + i - i jesze zdjęcie tyłu koszyczka gdzie jest blaszka .

Konsola dzisiaj mi przyszła a pad wgl nie raguje na przycisk synchronizacji diody nic się nie świecą

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Moze dlatego ze wlacza sie go na srodkowym guide button a nie na przycisku synchron8zacji...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. sqery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie rozumiem cię ? Naciskam na XBOX-e przycisk synchronizacji i zero rekacji ten środkowy przycisk miałem już XBOX-a i wiem oco kaman .

Zrób ktoś fotki w tedy będzie na 100% sprawdzone co jest źle

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    piszesz strasznie zawile . Pada włączasz tym największym guzikiem z logiem xbox 360 a żeby zsynchronizować pada i konsolę musisz w tym samym czasie nacisnąć przyciski synchronizacji na xboxie i na padzie ...

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spróbuj bez koszyczka złączyć tak baterie aby dalo rady je podłączyć do pada. Wtedy zobaczysz czy pad jest uszkodzony czy coś nie tak z koszyczkiem

Wysłane z telefonu L710

7. sqery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Najlepiej jaką monetą to zrobić ? I jak mają być + i - po prawej + a po lewej - ?

8. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja to zawsze robiłem tak że oklejalem taśma 2 baterie i z jednej strony tych złączonych baterii gdzie w jednej baterii jest + a w drugiej - mocowalem kawalek drutu aby bylo obieg Później wkładałem do pada i dzialalo

Wysłane z telefonu L710

Wczytywanie...

Poleć forum