1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PAd przestał działać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ochcio66, Kwiecień 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ochcio66

Ochcio66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam następujący problem. Grałem dziś sobie normalnie i nagle pad przestał mi działać. Nie mam pojęcia co się stało, zauważyłem natomiast, że prawa sprężynka od baterii jest zardzewiała. Moje pytanie brzmi jakiej natury jest to problem i czy jestem w stanie uporać się z nim sam ( nie znam się zbytnio na elektornice ) czy musze gdzies pada oddac ?
    Warto dodać ,że pad był praktycznie nieużywany, natomiast długo leżał w pudełku nieużywany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    próbowałeś baterie wymienić? może się po prostu rozładowały

4. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Pierwsze co zmień koszyczek od Baterii, jeżeli to nie pomoże to problem tkwi gdzieś głębiej.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    trzeba ją wyczyścić z korozji zadziała a masz gwarancje na pada?

6. Ochcio66

Ochcio66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koszyczek i baterie wymieniałem i nie działa dalej,
    xboxa wraz z tym właśnie padem kupowałem a Anglii, więc średnio z gwarancją :/

7. Ochcio66

Ochcio66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. tranzystor82

tranzystor82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Moze baterie ci się wylaly a tym samym elektrolit zalal elektronike -- efekt moze być różny gdyz takie zalania niszcza polaczenia lutowane oraz sciezki na laminacie - korozja.

Mozesz sprobowac wyczyscic laczenia baterii - pilniczkiem i upewnic się że koszyk ma wewnetrzne zwracie - miernikiem lub przy wlozonych bateriach. " Na jezyk" :D

Jeśli powyzsze czynnosci nie pomoga to zanies gdzies do serwisu sprawdza przynajmniej czy zasilanie do pada dochodzi. Bo chyba w tym jest problem.

Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum