1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad przewodowy a komputer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Najemnik32, Lipiec 8, 2012.

1. Najemnik32

Najemnik32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam
    Używałem wyszukiwarki i nic w tej kwestii nie znalazło, albo źle szukam, albo ja i wyszukiwarka nadajemy na innych falach.
    A więc do rzeczy. Swego czasu posiadałem X360 i stwierdziłem, że pad od tej bestyjki jest chyba najwygodniejszym padem, jaki miałem w rękach. Przyszło mi jednak sprzedać X'a, ponieważ kupowanie gier nie było na moją kieszeń, a od dawna potrzebowałem nowego roweru, więc opchnąłem właśnie moje Xpudło i zakupiłem rower. Jednak czasem w niektórych grach na pececie nie za fajnie gra się na klawiaturze, bo to kombinacje, bo to daleko kciukiem do niektórych przycisków, bo to combosy w jakichś grach... No ciężko wyrobić, a od dłuższego grania chociażby w Lego Star Wars bolą palce od napieprzania, a w Mirror's Edge czy Star Wars Force Unleashed o wiele lepiej grałoby się na padzie.
    Zacząłem poszukiwać pada, a przypomniałem sobie, że ten od X360 był w cholerę wygodny. No to zacząłem kopać w tym kierunku i znalazłem pada od X360 z kablem i wejściem USB. No i dochodzimy do sedna sprawy. Jako, że jestem totalnie niezorientowany w takich sprawach, a przekopywanie Googli nie dało mi satysfakcjonującej odpowiedzi.
    A więc moje pytania:
    Czy do pada z kablem na usb (od X360 oczywiście) potrzebne są sterowniki?
    Jeśli tak, to czy konfiguracja jest trudna, cholernie trudna, zaje... ekhem... trudna, czy może banalnie prosta?
    No i ostatnie- Czy pad ma te same efekty, co przy Xpudle- fajnie świecące/migające i odwalające różne fajne wzorki kółeczko wokół znaczka X, wibracje i wszystkie klawisze funkcjonalne?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam. N32

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Zależy od system na win7 same ci się zainstalują
    2. Jeśli chodzi o konfiguracje to wystarczą same sterowniki i nic więcej
    3. Wszystkie klawisze są funkcjonalne oprócz guide który jest dostępny w grach games for windows. Co do efektów zależy od gry.

1 osoba to lubi.
  4. Najemnik32

Najemnik32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    Okej, dziękuję za odpowiedź. Posiadam własnie Win7 i wygląda na to, że sterowników nie będę potrzebował. Dzięki jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum