1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad przewodowy lub pad zastępczy!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez macik100, Październik 27, 2009.

1. macik100

macik100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Witam!
    Tak jak w temacie, mam zwykłego pada do xboxa, bez przewodowego ale chciałbym kupić sobie pada PRZEWODOWOEGO ponieważ:
    -Przydałby mi się do komputera
    -Często grałbym z kolegami w gry na kompie, a zmiana pada na komputerowy nie daje takiej satysfakcji, myśle że godziny treningu poszły by na marne zmieniając pada!:)

Czy można gdzies kupić poza allegro takiego przewodowego pada?? (na allegro i tak nie ma nawet jednej porządnej aukcji z takim padem)

Wiem że jest też adapter podłączany do kompa i pad normalnie działa, ale taki zestaw kosztuje 179 zł:/

Mam jeszcze jedno pytanie:

Saitek PP35 P3200 Rumble ad,SUPER DO BIJATYK, NOWY (788157538) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy taki pad byłby dobry??

http://www.allegro.pl/item791894375_bezprzewodowy_pad_do_xbox_logitech_wyprzedaz.html
    Czy ten pad jest do Xboxa 360?? Czy do zwykłego Xboxa?

Czy są rownież inne pady, pasujące do Xboxa ale nie pochodzące od Microsoftu!?

Pozdrawiam!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mactez

mactez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    skoro pisze kompatybilność "xbox" oraz produkt jest dodany w kategorii "Microsoft Xbox" więc raczej z 360 działać nie będzie...

4. Carnagge

Carnagge Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie mialem zalozyc podobny temat, wiec sie dopisze ;)

Szukam drugiego pada do X360, zeby jak kumpel wpadnie mozna bylo pograc. Zalezy mi na czyms tanim, bo w 2 bede gral rzadko. Czy cos takiego bedzie pasowac do X360 i czy ma wszystkie przyciski - w sensie nie widze, czy ma te przyciski pod palec wskazujacy 2x2 czy tylko 2x1. Opis mi do konca tego nie wyjasnia bo sie nie znam...
    Link:
    CONTROLLER PAD JOYPAD DO XBOXa X-BOX XBOX AK95 (791755084) - Aukcje internetowe Allegro

5. macik100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Dopisujcie się proszę bo mi też na tym zalezy:)

6. Carnagge

Carnagge Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam sobie odpowiem, moze innym sie przyda ;)

Ten czarny pad, co dalem link za 20zl na przewodzie nie ma niestety 2 przycickow LT i RT - sa jedynie te nizsze, a nie ma tych waskich, co sa polozone wyzje. Jest to kopia pada Xbox 1.

Nie wiem natomiast czy bedzie on dzialal z X360, ale brak tych przyciskow go raczej dyskwalifikuje.

7. macik100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Hmmm... Ja szukałem i cięzko cos znaleźć poniżej 100 zł... a zwykły pad bezprzodowy w wersji OEM kosztuje jak znajdziesz dobrą aukcje na allegro ok 70 zł + przesyłka...
    A co sadzisz o tym pierwszym, zielonym Logitecha, co podałem linka na początku??

jak narazie to najtanszy zamiennik innej firmy - http://www.allegro.pl/item793141602_saitek_rumble_pad_p3200_xbox_pc_pp35.html

8. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Ten czarny pad jest do xbox'a (old, duży czarny kwadrat;))

9. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    (polecam X360 elite + PES10 w RTVeuroAGD dobra propozycja jakby ktos kupywal)
    ja zapytam konkretnie :
    Czy są tanie zamienniki padów do X360 podajcie jakies propozycje :D

10. Meffyou

Meffyou Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam pytanie czy ten pad od xboxa 360 co go mozna do pc podłączyć działa normalnie z xboxem czy jest wersja tylko dla pc?
    Z góry dzieki za pomoc

11. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ten pad od PC dziala z konsola.
    Te pady do Pc maja dodatkowo w opakowniu odbiornik ktory mozna podlaczyc do PC. Pad jest taki sam jak zwykly.
    Oczywiscie mowie tutaj o padzie bezprzewodowym.

12. Meffyou

Meffyou Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybka odpowiedź :D
    To musze się na jakies zakupy wybrać :D

Wczytywanie...

Poleć forum