1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Razor standard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FaAbZoR, Czerwiec 18, 2011.

1. FaAbZoR

FaAbZoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Witam , Mam takie pytanie ... (do posiadaczy razora, badz o opinię innych) mianowicie gram już w halo 2 lata , troche gałki mi się starły w padach od kręcenia ( fps ;] ) i moje pytanie jest następujące : Czy jest jakaś widoczna różnica pomiędzy zwykłymi padami a razorem? chodzi mi dokładnie o precyzję i podatność na uszkodzenia mechaniczne ;) z góry dziękuje za opinie ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakoś lepiej gra mi się na tradycyjnym padzie od xboxa, podejrzewam ze chodzi ci o firmę Razer :p podoba mi się w nim to ze mozna regulować opór jaki stawiają gałki podczas starowania. Na początku troche trudno sie przestawić na przyciski back i start które są umieszczone na dole. Ogólnie polecam ale ja chyba jednak wolę tradycyjnego pada od Xboxa :p[SUB][/SUB]
    Jeśli chodzi o precyzję to nie zauważam różnicy, jakość wykonania jest gorsza od padów microsoftu :p

4. gamestar

gamestar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja z licznych testów wyczytałęm że krzyżak w dalszym ciągu nie nadaje się do bijatyk. Jest też problem ze spustami. Najlepiej w googlach wpisz "razer onza test" i wszystko będziesz wiedział.

Wczytywanie...

Poleć forum