1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad sam się wyłącza!!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez rosolak100, Marzec 18, 2010.

1. rosolak100

rosolak100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    mam problem ostatnio tzn. od jakiś 3 dni co jakiś czas odłącza mi się pad wyskakuje komunikat "podłącz ponownie kontroler" baterie są w miare świerze (mają ok. miesiąca a gram co jakiś czas) więc jaka jest tego przyczyna???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A z diody w padzie roobia kolko? Jak tak to baterie, niektóre potrafią paść po paru godzinach grania, polecam akumulatorki.

Druga możlowość to luźna klapka, ale to już musialaby na prawde slabo trzymać.

4. livingfear

livingfear Guest

Ja jednak myślę,że to baterie są do wymiany,nieraz pokazuje ,że są jeszcze 2 kreski ale to jest złudne.Używaj akumulatorków.

5. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Zapewne luźna klapka, sam miałem te problem w padzie, pomogło trochę taśmy klejącej pod klapkę - na zatrzask

6. prolo3

prolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bia
    A ładujesz te baterie w ogóle ? .

Wczytywanie...

Poleć forum