1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad się często rozłącza. (to nie rozładowanie baterii)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbert910, Lipiec 20, 2011.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otóż gdy lekko machnę padem, nawet niechcący z podekscytowania czy coś to mi się rozłącza. Sprawdzałem na nowych bateriach też tak jest. Żeby nie było pad był z konsolą więc jest oryginalny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    a sprawdzales styki pomiedzy klapka z bateriami a padem >? czy nie ma luzu ?

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zobaczę bo prawdopodobnie to.

5. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    jest gorszy problem i nie chodzi tu o styki między bateriami, a resztą pada. Problem leży w tym plecaczku, ponieważ, w padzie jest taki bolec, który zamyka obwód, problem w tym, że nie zawsze dobrze dociska dwie blaszki w plecaczku (pojemniku) na baterie. Musisz rozkleić ten plecaczek i zlutować dwie blaszki, wtedy problem ustępuje : ). Wiem z doświadczenia na 3 padach, kiedy to bateria była pełna, a i tak przy np. wibracjach się wyłączały, czy też jak po prostu się je położy na stoliku\biurku\podłodze\czymś twardym - to samo. ; )

Wczytywanie...

Poleć forum