1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad się rozłącza lub traci zasięg.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pasi17, Kwiecień 13, 2015.

1. pasi17

pasi17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Witajcie, mam zamiar sprzedać xboxa 360 slim z wszystkim co do niego mam, bo nie mam czasu grać. I zacząłem wszystko sprawdzać itp i zauważyłem, że coś się dzieje z padem a mianowicie PAD jak połączy się z xboxem to po czasie na nowo szuka (diody na padzie migają naokoło) i jak ponownie połączy to przez jakieś pare minut jest ok i po chwili PAD się wyłącza całkiem. A jak na nowo włączę to i tak się rozłącza i na nowo szuka lub całkiem się wyłącza. Nie jest to wina baterii ani klapki od baterii (dawałem inne i też nic nie pomogło).
    Z całkiem innym padem jest wszystko ok. Więc to nie wina xboxa.
    I ogólnie ta dioda jak świeci lub miga, to jakoś tak słabiej świeci tak jakby baterie były wyczerpane, a w innym padzie jest ok.
    Co może być nie tak z PADem?

Problem rozwiązany, szkoda, że nikt nie próbował pomóc.
    Okazało się, że ten PAD nie akceptuje baterii 1,2V tylko 1,5V.
    Dziwne bo inne moje PADy normalnie działają z bateriami 1,2V.
    Może to jakaś starsza wersja PADa?
    Ale i tak problem rozwiązany.

Ostatnia edycja: Maj 19, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum