1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad się rozłacza!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez axe95, Sierpień 11, 2010.

1. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Siema mam problem ponieważ rozłącza mi się pad. gdy gram to cały czas się rozłącza a w menu jest ok. Dodam też że zauważyłem że baterie są różnej wielkości do początku wakacji grałem tylko na duracell turbo później użyłem philipsa i trochę gorzej trzymały a póżniej chyba gp i padły odrazu teraz zmieniłem na toshibe i ona jest większa od philipsa lecz minimalnie. Jak długo trwa gwarancja na pada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Spróbuj na nowych bateriach, a jak nic nie pomoże to gwarancja na akcesoria jest na rok.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup akumulatorki, twoje baterie są za cienkie, przy wibracji rozłączają się, lub używaj duracell

Wczytywanie...

Poleć forum