1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad się wyłącza. Co robić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rawison, Grudzień 26, 2011.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem otóż podczas grania co jakiś czas wyłącza się pad. Xboxa mam od świąt był używany 4-5 razy (pad). Pad był dodany razem z konsolą. Baterie wymieniałem trochę pomogło mniej się wyłącza ale problem nadal występuje. Sprawdzałem stan baterii na xboxie i pokazuje wszystkie kreski oprócz jednej (piszę tak dlatego że nie pamiętam ile dokładnie ich jest). Wie ktoś co mogę zrobić?. Dodam że xbox jest nowy prosto ze sklepu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Zobacz może ta "klapka" na baterie jest uwalona i coś nie styka

1 osoba to lubi.
  4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    często problemem jest za mocno przygieta blaszka , obejrzyj ten koszyk na baterie

5. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Klapka jest dociśnięta i nie rusza się. Wszystko jest dobrze zamknięte.

6. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rzeczywiście ta blaszka była dość mocno wciśnięta i teraz ją odgiąłem lekko tak żeby trochę wystawała. Jutro zobaczę czy działa jak na razie dziękuję wam.

7. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakby problem nadal występował to spróbuj zmienić baterie. Ja kiedyś używałem tych zwykłych z kiosku za 80 gr i też mi się pad wyłączał co chwile że nie dało się grać, a jak wziąłem akumulatorki z aparatu cyfrowego to wszystko śmigało. :D Dziwne trochę, bo jak baterie są w standardzie AA to powinny mieć właśnie ten rozmiar, bo jak widać różnica dziesiątych milimetra może robić różnice.

Co ciekawe kumpel, który kupował te same baterie miał identyczny problem.

8. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fabrycznie były włożone duracell i wszystko na nich wypisane po chińsku. No ale potem wziąłem z zegarka więc może były trochę zużyte ale były lepsze niż poprzednie.

Wczytywanie...

Poleć forum