1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad się wyłącza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BuRRRza, Lipiec 12, 2015.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Mam problem z padem od X1, otóż od jakiegoś czasu wyłącza się po około 20 minutach gry i nie idzie dalej grać. Nowe baterie, testowałem na dwóch różnych rodzajach i dalej to samo. Gram spokojnie, w menu pełna kreska po 20 minutach info o małej ilości energii i później pad już się wyłącza i mogę go włączać ale i tak chwilę pogram i się wyłączy. Dodam ,że problem zaczął się od momentu kiedy to musiałem dokończyć ważną misję w GTA V i pad na ostatku energii leciał i kilka razy się wyłączał i ja go włączałem żeby dokończyć. Po skończeniu włożyłem nowe baterie i odpaliłem nazajutrz konsolę i zaczął się ten problem. O pada dbam, nie rzucam nim nic z tych rzeczy, aktualizacja wgrana (chociaż nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie). Zapasowy pad działa ok, po włożeniu nowych baterii ciągle pełna kreska i śmiga. Problem występuje z padem ,który był razem z X1.

Co z tym zrobić ? Wysyłać na gwarancję czy do jakiegoś serwisu czy coś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Wyślij na gwarancję, zamów kuriera na infolinii ms i po dwóch tyg dostaniesz drugi.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Znajomy mi napisał ,że jemu to przeszło także ja też może poczekam i zobaczymy jak to się rozwinie.
    Dodam ,że dzisiaj pad chodził dobrze przez 2h - 1h twitch + youtube i 1h gry także nie wiem może używanie go podczas rozgrywki jakoś na niego inaczej działa czy coś ale w menu takich problemów nie zaobserwowałem przez tą 1h.
    A z tą gwarancją to jak jest ? Wpisuję numer seryjny na stronie i wzywam kuriera ? Wszystko za darmo się odbywa czy jak ? Przysyłają mi nowego pada czy naprawiają ten ? Ile to mniej więcej może potrwać ?

5. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Musisz zarejestrować konsole na stronie ms. I wtedy przez stronę zleca się naprawę lub przez infolinie. Po zleceniu naprawy dostajesz na email instrukcje co i jak. Za wszystko płaci ms.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

BuRRRza lubi to.
  6. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Ja miałem taką akcję z wyłączającym się padem zaraz po zakupie nowej konsoli.
    Pad wyłączał się z raz na godzinę. Nie chciałem wysyłać pada bo chciałem grać ! :)
    Problem w dosyć krótkim czasie sam się rozwiązał.

7. GierapV8

GierapV8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie inny problem - notorycznie rozłącza mi pada z konsolą, czasem nie idzie go połączyć ponownie, jedynie pod kablem się łączy.
    Poczytałem, że różne sprzęty mogą zakłócać połączenie, ale One stoi dokładnie w tym samym miejscu co stała PS3 i tam absolutnie takich problemów nie było.

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Najpierw sprawdź aktualizacje do pada . Później baterie na koniec jak nic nie pomoże odeślij do Ms dadzą tobie nowego pada . Szybko sprawnie i bez problemu .

9. GierapV8

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I tak będę musiał zrobić, bo pad przestał się zupełnie łączyć z konsolą, działa tylko na kablu.
    Trochę jestem zniesmaczony, że w 3 tygodnie po zakupie nowej konsoli pad przestaje de facto działać, bo co to za granie na kablu...

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Trafiłeś na jakiś wadliwy przy takich ilościach wyprodukowanych padów muszą sie trafić jakies z usterka jak ze wszystkim . Ważne ze dostaniesz nowego .

11. GierapV8

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra udało mi się zrobić zgłoszenie na pada przez support online Microsoftu z tym, że teraz mam wydrukować etykietę UPS, spakować pada i co dalej? Zawieźć do punktu przesyłek UPS? Kto zapłaci za wysyłkę pada do Frankfurtu?
    Proszę o pomoc kogoś kto już wysyłał akcesoria do wymiany.

12. rudykonfident

rudykonfident Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drukujesz etykietę, dzwonisz po kuriera, on odbiera paczkę. Za nic nie płacisz.

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dokładnie jak wyżej dzwonisz lub umawiasz online kuriera dajesz paczke i wszystko .MS pokrywa koszty w obydwie strony .

14. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Kurier przyjedzie i dasz kurierowi ja tak mialem z zasilaczem
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

15. GierapV8

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pad nowy przyszedł po 9 dniach z tym, że dalej nie jest w stanie się zsynchronizować z konsolą... lekko ręce mi opadają, nowy sprzęt a bez kabla pograłem może tydzień i jak rozumiem, teraz zapewne cała konsola musi zostać odesłana, bo najwyraźniej coś nie tak z modułem odpowiadającym za bezprzewodowe połączenie pada...

Wczytywanie...

Poleć forum