1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad-sposób

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szakal666, Lipiec 15, 2009.

1. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten sposób z padem nadal działa ? Jesli tak to 2 pytanka

1.Babka zapewne się spyta czy oddawałem do najbliższego serwisu.Co powiedziec ?

2.Poprosi żebym przesłał pada-wtedy będzie konie gry ?

3.Co powiedzieć ze pad się rozłącza podczas gry czy co ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W tym momencie zazwyczaj proszę o odesłanie pada przez właśnie to, że wiele osób chciało po prostu dostać nowego za darmo.

1. Powiedz, że tak
    2. Tak
    3. Że np. nie może się zsynchronizować, nie działa jakiś przycisk albo coś...

Ja niedawno z kumplem dorwaliśmy aukcje gdzie były 4 zepsute pady... Wylicytowana za 100zł... Wszystkie wymieniliśmy na nowe i wszystkie zepsute prosili o odsylke (kumpel wzial na swojego xboxa 2 i ja 2).

Więc nie dzwoń nawet jeśli chcesz dostać pada za darmo bo teraz każdemu każą odsyłać zepsute. Ewentualnie poszukaj aukcji z jakims zepsutym padem. Można dostać za 30-40zł...

4. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ;) z tego co zrozumiałem to się ten "sposób" fajnie prezentuje :D
    a że NARAZIE jestem jeszcze newbie w te klocki z X'em prosze o wyjaśnienie jeśli źle pisze :D

znaczy że np. kupuje sobie na allegro 2 ZEPSUTE pady za 60 zeta, i do serwisu mówie że sie "uszkodziły" :) i dostaje 2 nowe warte 200 zł + ?? :D

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tydzień temu reklamowałem pada czarnego od elite, więc sprawa wygląda tak:
    1 Byłem w Media Markt gdzie była zakupiona i kazali mi zadzwonić do was z reklamacją
    2 Tak
    3 pad nie może nawiązać połączenia z konsolą, próbowałem u kolegi i to samo więc to wina pada

W moim przypadku kazali mi przysłać skan paragonu konsoli, więc wysłałem i po dniu zadzwonił do mnie koleś z MS i powiedział że wyśle mi pada, bez wysyłania tego zepsutego. Po pięciu dniach przyszedł NOWY czarny pad w blistrze :) z Frankfurtu

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jest do tego osobny temat. proszę sie tam wypowiadać

Poleć forum