1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad traci lacznosc z konsola jakby baterie byly slabe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek199323, Luty 21, 2016.

1. piotrek199323

piotrek199323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem mianowicie moj Xbox One, a wlasciwie pad od tego Xboxa, traci lacznosc z konsola podczas grania, lub gdy oddale sie na wiecej niz 1 metr, moze poltora. Miga mi dioda tak jak w przypadku gdy baterie sa na wyczerpaniu. Co ciekawe gdy pad lezy wlaczony i jest nieuzywany to nie traci lacznosci. Uzywam teraz baterii Duracell. Co ciekawe tuz po wymianie baterii na obecne Duracell wyskoczyl komunikat podczas gry, ze baterie sa na wyczerpaniu i zeby je wymienic. Wskaznik faktycznie pokazywal jedna kreske i byl czerwony. Chwile potem jakby wszystko wrocilo do normy i znow baterie byly wg wskaznika w pelni naladowane - jednakze problem z rozlaczaniem trwal nadal. Pad i konsola zaktualizowane. Na kablu pad dziala prawidlowo, brak jakichkolwiek problemow. Na poczatku z padem bylo wszystko ok, dzialal w calym mieszkaniu, problem pojawil sie gdy zainstalowalem aktualizacje oprogramowania do konsoli (przynajmniej tak mi sie wydaje). Pad raz upadl zaraz na poczatku, ale pozniej dzialal normalnie, wiec raczej watpie zeby to bylo przyczyna. Mieszkam w bloku, duzo tu routerow i telefonow komorkowych ale jesli na poczatku bylo ok, to czemu teraz nie jest? Pomozcie...

PS. Przepraszam za brak polskich znakow ale mieszkam w Niemczech i nie mam polskiej klawiatury. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na ogół jak pady się rozłączają to pad leci na serwis. Jak masz gwarancję to wysyłaj. Mój pad już kilka razy zaliczył upadki, z 3x w życiu zdarzyło mu się zerwać łączność, ale chodzi nadal i się nie rozłącza. Na aku gram tak długo, aż pad sam się wyłącza po kilku sek i wtedy zmieniam na nowe.

4. piotrek199323

piotrek199323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam gwarancje bo konsola kupiona w listopadzie ubieglego roku, wiec jeszcze jest. Szkoda ze nie mam drugiego zeby sprawdzic czy to rzeczywiscie wina pada.

Wczytywanie...

Poleć forum