pad traci łącznośc

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Xbox.com Forums
Masz 60 stron o tym.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No tak bo jest to wrażliwy sprzęt. Zapewne w nowszych modelach zostanie to wyeliminowane
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
@reaper po pierwsze i najważniejsze aktualizowałeś pada?!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak aktualizował tem problem jest znany. W padzie od ps4 za to bateria to dno dna. Ja juz zamowilem baterie 2600 mah. Standardowa 1000mah to granie na 7h
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moje najnowsze obserwacje: Mam dwa pady, które czasami się rozłączają. W tygodniu ze 3 razy będzie. Ostatnio podłączyłem jeden pad do peceta, by pograć w betę the crew. Potem chciałem uruchomić konsolę i się nie dało, pad stracił synchronizację z xboxem. Ktoś tak miał? Trochę gimnastyki i synchro zrobione, ale przez jeden dzień ten pad tracił łączność z konsolą średnio co 15 minut. Nie dało się grać. O co chodzi? U was też tak jest?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
2 pady mam (1 z konsoli i 2gi z org. zestawu M$ play&charge z długim przewodem micro usb) i żadnego problemu z rozłączaniem itp od grudnia 13 ,akumulator play& charge trzyma troszkę krócej niż Akumulatorki Energizer 2300mAh , czyżby bug w padach XO z tym rozłączaniem? sprawa dla Mulder and Scully
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
ja nie mam i nie miałem żadnych problemów z padem ...wszystko działa jak należy :)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam dziś dotarł do mnie używany pad day one 2013r. grając nim w demo fify 15 co jakis czas go wyłączy i automatycznie włączy trwa to dosłownie sekundę, nie wiem czy pada reklamować czy co ? Z padem z zestawu takie rzeczy sie nie dzieją tak samo z drugim używanym.. pad felerny czy co ?
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po ostatniej aktualizacji nie mam problemu z rozłączaniem pada, połączenie stabilne jak skała.
 

CytrynaPL

Świeżak
Świeżak
Wiem że minął ponad rok od ostatniego wpisu, ale postanowiłem dodać coś od siebie, może to komuś coś da. Po kupnie XO, jakieś 2 tygodnie temu zaczął się robić problem z padami, same traciły łączność kiedy chciały (akurat po wymianie baterii). Więc pierwsze co to baterie, próbowałem trzech różnych marek, dalej to samo. Żeby sprawdzić czy to wina pada czy konsoli, podłączyłem dwa i co się okazało, rozłączały się w tym samym momencie. Aktualizacja nie przyniosła skutku. Wyłączyłem router i dalej to samo, więc postanowiłem wysłać konsole na serwis. Wczoraj konsola przyszła z powrotem i dalej problem występuje. Wiedziałem że to nie wina konsoli, pomyślałem, żeby konsole dać do pokoju obok do mojego brata, co się okazało, nie rozłączyło ani raz, wszystko działa ekstra. Przeniosłem z powrotem do siebie i problem dalej występuje. Więc znowu przeniosłem do brata i wszystko gra. Wszystko wydaje mi się strasznie dziwne. Postanowiłem sprawdzić jeszcze jedną rzecz, ponieważ u mnie tv posiada Smart TV i łączy się z WiFi (dziwne bo nie da się tego wyłączyć, ewentualnie tylko rozłączyć z siecią), a brat czegoś takiego nie ma, więc żeby to sprawdzić muszę przenieść tv jego do mnie i sprawdzić czy to nie wina tv. Jeśli nie to to może antena tv co prawda zewnętrzna ale może zbierać częstotliwość, a jak nie to to chyba jakieś zielone ludki wysyłają sygnały bo to się w głowie nie mieści żeby to nie działało.
 

jnrdamian

Świeżak
Świeżak
Cytryna chwala Ci za to! mialem ten sam problem, kupilem console kilka dni temu noi pady tracily lacznosc! robilem wszystko od bateri,update,wylaczanie sky,routera, laptopow, telefonow itp.
Wypelnilem nawet formularz gwarancjyjny tak jak i Ty.
wynioslem console do siostry dom obok,podpialem pod tv bez smarta i ani razu mi sie pady nie rozlaczyly!:)
Cos pieknego tym bardziej ze czlowiek ktory sprzedal mi console wiedzial o tym problemie i zwrocil mi cale pieniadze. Zaproponowal szybki zwrot za problem i stracony czas. Dodam ze znajduje sie poza granicami kraju jesli ktos napisze; nie moze byc

Dzieki Cytryna!
Pozdrawiam!
:hajs:
 
Ostatnia edycja:

fajfik

Użytkownik
Użytkownik
Dołączam się do kolegi wyżej...Przypadłości to rozłączanie się padów raz na 2-3h rozgrywkę dosłownie na ułamek 1s... Sprawdzany router (2 w pokoju), aktualizacja padów, zmiana baterii itp...itd... Po wymianie tv fakt faktem na inny model Smart TV z mozliwościa wyłączenia Wi-Fi problem rozwiązany... Tak było u mnie. Niekoniecznie może to pomóc innym ale myślę, że warto próbować wszystkich opcjii.

Co do padów są to pady bez wejścia jack 3,5mm na słuchawki...
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Panowie ja mam mega problem z rozlaczaniem - praktycznie uniemożliwia granie. Mam rozumieć, że to smart w TV zakłóca??? Ja mam LG. Ale tv połączony po kablu.
Jestem w temacie zielony i nie wiem czy pada reklamować wersja S, bo jak kupię na czas reklamacji nowego pada i będzie tak samo to się ....

Z ps3 nigdy takich problemów nie było.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

EDIT: mam pod biurkiem blaszane szuflady i tablice za samym xboxem, może to być przyczyna ??
Dodam, że jednego dnia działał bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

Kuna9306

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Od wczoraj mam podobny problem, 2 pady w obu utrata połączenia raz na ułamek sekundy, a czasem na 5 sekund. Zmiana baterii nic nie pomogła. Konsolę mam już od początku roku i pierwszy raz się to stało.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie aktualizacje namieszaly, u mnie też się zdarza to często dawniej kilka razy się zdarzyło nowy pad od XO s i stary pad tak samo
 

Do góry Bottom