1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad X360 nie działa przycisk RB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek447, Lipiec 18, 2015.

1. maciek447

maciek447 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj grając w AC Rogue na X360 chciałem wykonać jedną rzecz w grze za pomocą przycisku RB ale przestał działać nie wiem z jakiego powodu. Pad mi ani razu nie spadł wczoraj działał prawidłowo a dzisiaj nie działa mi ten klawisz. Jest może możliwość naprawienia go bez wysyłania do serwisu? Z góry dzięki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moze jest mozliwosc a moze nie ma, tutaj nie ma jasnowidzow, jezeli nie rozkrecisz pada i nie pokazesz jakis zdjec to nikt Ci tego nie powie... byc moze padla jakas sciezka a moze cos innego, nie mam pojecia

4. maciek447

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Akurat udało mi się naprawić poprzez klepnięcie pada od strony tego przycisku. Musiałem podczas ostrej akcji w grze za mocno nacisnąć RB

5. ma1234

ma1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam problem z nieprawidłowo działającym klawiszem B w padzie.
    Jeżeli w Xboxie włączona jest sieć (zarówno przez wifi jak i po kablu) to wówczas w pierwszym włączonym padzie nie działa prawidłowo klawisz B. Natomiast w pozostałych padach włączonych jako 2, 3 i 4 klawisze B działąją prawidłowo.
    Nieprawidłowe działanie klawiszy B polega na tym, że niemożliwe jest pomimo dłuższego naciśnięcia klawiszy B np. w Fifie mocniejszy strzał. Pomimo dłuższego wciśnięcia klawiszy B działają one tak jakby było tylko krótkie naciśnięcie. Owo krótkie naciśnięcie działa wtedy kiedy "puszczę" klawisz B, bo kiedy go wcisnę to nadal nie działa.

Podobne sytuacje powtarzają się po ponownym wyłączeniu/włączeniu konsoli i włączeniu w innej kolejności padów - zawsze w pierwszym włączonym padzie nie działa prawidłowo klawisz B, w pozostałych działają prawidłowo - dzieje się tak niezależnie, który pad zostanie włączony jako pierwszy.

Natomiast po wyłączeniu sieci i ponownym wyłączeniu/włączeniu konsoli wszystkie pady począwszy od 1. do 4. działają już prawidłowo.

Wymieniłem wewnętrzny moduł wifi - bezskutecznie.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu zaistniałej sytuacji.
    Konsola Xbox 360 slim z RGH + LT3.0

Pozdrawiam,
    ma1234

6. maciek447

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz LT w Xboxie ? Bo ja tez mam i boje się podpinac konsoli a z tym przyciskiem B to sprawdź czy cos się w nim nie poluzowało

7. ma1234

ma1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak napisałem usterka występuje tylko wtedy kiedy jest włączona sieć.
    I to niezależnie od pada tzn:
    w xboxie włączona jest sieć i raz włączę pada z numerem 1 jako pierwszego i w nim nie działa prawidłowo klawisz B, w pozostałych z numerami 2, 3 i 4 klawisze B działają prawidłowo.
    Następnie wyłączę/włączę konsole. Sieć działa nadal.
    Jako pierwszego włączam pada z numerem np 3.
    I to w nim nie działa prawidłowo klawisz B.
    W pozostałych 1, 2 i 4 klawisze B działają prawidłowo.
    Dzieje się tak niezależnie od konfiguracji włączonych padów - zawsze w tym pierwszym włączonym nie działa prawidłowo klawisz B.

Jeśli wyłączę sieć to wszystkie pady działają prawidłowo.
    Moduł RF i moduł wifi wymienione i nic.

Jaka jest przyczyna?

Ostatnia edycja: Październik 22, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum