1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawasnk, Grudzień 25, 2012.

1. sawasnk

sawasnk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sanok
    Witam.
    Mój problem polega na tym, że gdy mój pad był niedokręcony tracił łączność z konsolą. Ok, dokręciłem. Teraz nie traci łączności, tylko np. grając w FIFA 13 albo CoD'a: BO 2 mam ikonkę mówienia. Ten 'głośniczek z falami'. Nie wiem, co za przycisk za to odpowiada, lub w ogóle co odpowiada za to. Dodam, że pad nie był całkowicie rozkręcany, oraz oczywiście, że gram na live i tam pokazuje się ta ikonka, bo na singlu nie próbowałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Głupie pytanie ale czy masz podpięty headset ?

Za ten jak to określiłeś głośniczek nie odpowiada żaden przycisk.W padzie jest wejście pozwalające podpiąć mikrofon.Prawdopodobnie problem z wejściem ale ręki nie dam sobie uciąć.
    Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Może być walnięte wejście, ale masz może kinecta? Kinect ma wbudowany mikrofon, przez który można gadać na XBL. Jeśli go nie wyciszysz w preferencjach to ludzie słyszą wszystko co mówisz. Jeśli nie masz Kinecta to walnięte wejście, ale jak dla mnie moja wersja jest bardziej prawdopodobna.

5. sawasnk

sawasnk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sanok
    Dzięki Wam, myślę, że to wejście, bo nie posiadam ani Kinect'a ani headset'u :)

Wczytywanie...

Poleć forum