1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RainbowX, Listopad 21, 2010.

1. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Witam,

chcę sobie zakupić drugiego pada do mojego Xbox'a. Wie ktoś może jaki kod ma nowy pad od Slim'a? I czym się rożni biały pad od czarnego? Tylko kolorem? To dlaczego różnica cen jest taka duża? Oczywiście mam na myśli pada bezprzewodowego.

Z góry dziękuje za mądre odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wg. mnie różnica polega tylko na kolorze, to zwykłe wyciąganie kasy. Nigdy na padzie nie pisało "Compatible with Slim"

4. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Rozumiem. A znasz może kod pada na Slima? Bo googlowałem trochę i nic nie znalazłem

5. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pisz pad slim i masz Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

czemu niektórzy sa az tak niewładni umysłowo ? i

Wczytywanie...

Poleć forum