1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Xboksa 720 jest mniejszy?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grisza133, Kwiecień 3, 2013.

1. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland

Jeżeli wierzyć plotkom, jakie właśnie przemierzają sieć, kontroler nowego Xboksa ma być niemal identyczny z tym, jaki znamy z obecnej konsoli. Różnicą ma być jego wielkość.

O ile o Playstation 4 wiemy już bardzo dużo, wszak konsola została zapowiedziana oficjalnie, o tyle na prezentację nowej maszynki Microsoftu wciąż czekamy. Wiele wskazuje na to, że gigant z Redmont karty odsłoni pod koniec maja. Do tego czasu pozostają nam przypuszczenia, plotki i przecieki.

Nie jest żadną tajemnicą, że nowy Xbox, obecnie znany jako Durango, został już przedstawiony grupie producentów gier. Design samej konsoli nie jest oczywiście jeszcze ostateczny, ale jeżeli wierzyć źródłom Kotaku, pokazywana wersja nextgenowego Xboksa wyposażona jest w nowy kontroler, który jest nieco mniejszy od swojego poprzednika.

Nie ma jednak co liczyć na zdjęcia nowego pada. Microsoft zastosował bowiem ciekawy myk, który umożliwiłby dojście, kto wykonał przeciek. Otóż każdy z kontrolerów pomalowany został, niczym zebra, w czarno-białe paski, każdy w nieco inne. Czy ktoś odważyłby się podpaść Microsoftowi? Prawdopodobnie nie.

Jeżeli jednak pad ma mieć ten sam układ, te same przyciski i mniej więcej ten sam kształt, to czy potrzebne są zdjęcia. Wystarczy wyobrazić sobie nieco mniejszą wersję znanego kontrolera. Tak najpewniej wygląda pad do nowego Xboksa. Zadowoleni?

Źródło: •• Gamezilla - serwis o grach

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie by było jakby pady z X360 były kompatybilne z Next genem.

4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Mnie np irytuje kształt strzałek w x boksie, mogły by byt takie jak w padzie od playstation.

4 użytkowników lubi ten post.
  5. zajacpl

zajacpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pad od X360 moim zdaniem jest bardzo wygodny i najlepiej nic nie zmieniać :D

6. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    krzyżak jak najbardziej do poprawy ,niech ma każdy przycisk od kierunku osobo jak w padzie od ps3 . No i żeby guziki były czuje na dotyk(tutaj chodzi mi o guziki A . B . X . Y) bo granie Metal gear solid 3 na x-sie to tragedia na ps2 z czułym kwadratem było wyśmienicie . Ale co do kształtu nie mogę się przyczepić jest bardzo wygodny nawet ośmielę się powiedzieć że bardziej wygodny od ps3

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Do poprawy jest zeby pad nie trzeszczal a gorne guziki nie skrzypialy. Mniejszy by sie przydal i zmiana materialu guzikow po prawej stronie

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak dla mnie to tylko DPad jest do wymiany.
    Reszta jest w idealnie dostosowanych proporcjach - przynajmniej jak na moje dłonie.
    No, chyba że MS wypuści pada jeszcze lepszego to wtedy będzie malina :)

2 użytkowników lubi ten post.
  9. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie to wystarczy zmienić DPada i będzie ok :)

10. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    niech poprawią wytrzymałość analogów i jakość, i Dpad'a reszta bez zmian bądź drobne ulepszenia wizualne ;)

11. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Mi obecny pad idealnie leży w dłoni (mam duże ręce) mam nadzieje że trzymanie nowego nie będzie niewygodne

12. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Obecny jest naprawdę dobry, nawet jak na moje małe dłonie (13 lat). Mam nadzieję, że tego nie spitolą.

13. FortunateGecko9

FortunateGecko9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    D-pad do wymiany. i po za tym pad mógłby mieć wbudowany akumulator i chropowaty spód aby w dłoni nie jeździł...

14. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
    ośmielisz się? hahaha, nie ma porównania nawet ;]

15. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    krzyzak do poprawy i gorne przyciski RB LB takze i mogłby byc mniej szpiczasty przy bateri bo czasem kuje w palce przynajmniej mnie :D

16. cheeroke265

cheeroke265 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dolnośląskie
    zgadzam się z wami - DPad do poprawy (mogli by go podzielić na kilka części, ale uczynić elastycznym - np z gumy. wtedy zmniejszyłoby to ryzyko wciśnięcia innego kierunku). Bumpery powinni ulepszyć, aby miały większy skok i chodziły z lekkim oporem. no i analogi powinni wykonywać z twardszej gumy - obecne może i dobrze chodzą, ale po 2-3 miesiącach grania zaczynają się wycierać.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak dla mnie tylko dwie rzeczy mogą poprawić. Standardowo DPad i gałki żeby były wytrzymalsze (Po paru miesiącach np. gałka od sprintu w BF/CoD trochę się wyrabiała i potem trzeba było trzymać wciśniętą gałkę cały czas żeby sprintować).

18. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    dla mnie mogą być takie same tylko wytrzymalsze...

19. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Pady dobre ale z ps3 lepsze. Xboxowe za duze troche,guziki nie wygodne i krzyzak tez sredni. Jak gra sie na xbowym dluzej lapy bola, jak sa jakies mega kombinacje np tekken lub naciskanie szybko to pad wymieka z tym z ps3 bo wykonanie tego jak cud.

20. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie ma co zmieniać w obecnym padzie, pad sony jest 100x gorszy a produkowali go nie zmienionego praktycznie z 15lat przynajmniej ps4 będzie miał lepszego pada niż poprzednie

21. rgh2

rgh2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kwestia gustu i przyzwyczajenia mi to nie robi roznicy czy pad od ps3 czy od xboxa ma byc dobry i tyle i wytrzymały fakt gałki szybko sie wycierają i łapią luzy pad xbox

Wczytywanie...

Poleć forum