Pad Xboksa 720 jest mniejszy?

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Jeżeli wierzyć plotkom, jakie właśnie przemierzają sieć, kontroler nowego Xboksa ma być niemal identyczny z tym, jaki znamy z obecnej konsoli. Różnicą ma być jego wielkość.


O ile o Playstation 4 wiemy już bardzo dużo, wszak konsola została zapowiedziana oficjalnie, o tyle na prezentację nowej maszynki Microsoftu wciąż czekamy. Wiele wskazuje na to, że gigant z Redmont karty odsłoni pod koniec maja. Do tego czasu pozostają nam przypuszczenia, plotki i przecieki.

Nie jest żadną tajemnicą, że nowy Xbox, obecnie znany jako Durango, został już przedstawiony grupie producentów gier. Design samej konsoli nie jest oczywiście jeszcze ostateczny, ale jeżeli wierzyć źródłom Kotaku, pokazywana wersja nextgenowego Xboksa wyposażona jest w nowy kontroler, który jest nieco mniejszy od swojego poprzednika.

Nie ma jednak co liczyć na zdjęcia nowego pada. Microsoft zastosował bowiem ciekawy myk, który umożliwiłby dojście, kto wykonał przeciek. Otóż każdy z kontrolerów pomalowany został, niczym zebra, w czarno-białe paski, każdy w nieco inne. Czy ktoś odważyłby się podpaść Microsoftowi? Prawdopodobnie nie.

Jeżeli jednak pad ma mieć ten sam układ, te same przyciski i mniej więcej ten sam kształt, to czy potrzebne są zdjęcia. Wystarczy wyobrazić sobie nieco mniejszą wersję znanego kontrolera. Tak najpewniej wygląda pad do nowego Xboksa. Zadowoleni?

Źródło: •• Gamezilla - serwis o grach
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie by było jakby pady z X360 były kompatybilne z Next genem.
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie np irytuje kształt strzałek w x boksie, mogły by byt takie jak w padzie od playstation.
 

zajacpl

Użytkownik
Użytkownik
Pad od X360 moim zdaniem jest bardzo wygodny i najlepiej nic nie zmieniać :D
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
krzyżak jak najbardziej do poprawy ,niech ma każdy przycisk od kierunku osobo jak w padzie od ps3 . No i żeby guziki były czuje na dotyk(tutaj chodzi mi o guziki A . B . X . Y) bo granie Metal gear solid 3 na x-sie to tragedia na ps2 z czułym kwadratem było wyśmienicie . Ale co do kształtu nie mogę się przyczepić jest bardzo wygodny nawet ośmielę się powiedzieć że bardziej wygodny od ps3
 

Remix27

Banned
Do poprawy jest zeby pad nie trzeszczal a gorne guziki nie skrzypialy. Mniejszy by sie przydal i zmiana materialu guzikow po prawej stronie
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jak dla mnie to tylko DPad jest do wymiany.
Reszta jest w idealnie dostosowanych proporcjach - przynajmniej jak na moje dłonie.
No, chyba że MS wypuści pada jeszcze lepszego to wtedy będzie malina :)
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie to wystarczy zmienić DPada i będzie ok :)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
niech poprawią wytrzymałość analogów i jakość, i Dpad'a reszta bez zmian bądź drobne ulepszenia wizualne ;)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Mi obecny pad idealnie leży w dłoni (mam duże ręce) mam nadzieje że trzymanie nowego nie będzie niewygodne
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Obecny jest naprawdę dobry, nawet jak na moje małe dłonie (13 lat). Mam nadzieję, że tego nie spitolą.
 

FortunateGecko9

Użytkownik
Użytkownik
D-pad do wymiany. i po za tym pad mógłby mieć wbudowany akumulator i chropowaty spód aby w dłoni nie jeździł...
 

arkrider

Użytkownik
Użytkownik
krzyżak jak najbardziej do poprawy ,niech ma każdy przycisk od kierunku osobo jak w padzie od ps3 . No i żeby guziki były czuje na dotyk(tutaj chodzi mi o guziki A . B . X . Y) bo granie Metal gear solid 3 na x-sie to tragedia na ps2 z czułym kwadratem było wyśmienicie . Ale co do kształtu nie mogę się przyczepić jest bardzo wygodny nawet ośmielę się powiedzieć że bardziej wygodny od ps3
ośmielisz się? hahaha, nie ma porównania nawet ;]
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
krzyzak do poprawy i gorne przyciski RB LB takze i mogłby byc mniej szpiczasty przy bateri bo czasem kuje w palce przynajmniej mnie :D
 

cheeroke265

Świeżak
Świeżak
zgadzam się z wami - DPad do poprawy (mogli by go podzielić na kilka części, ale uczynić elastycznym - np z gumy. wtedy zmniejszyłoby to ryzyko wciśnięcia innego kierunku). Bumpery powinni ulepszyć, aby miały większy skok i chodziły z lekkim oporem. no i analogi powinni wykonywać z twardszej gumy - obecne może i dobrze chodzą, ale po 2-3 miesiącach grania zaczynają się wycierać.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie tylko dwie rzeczy mogą poprawić. Standardowo DPad i gałki żeby były wytrzymalsze (Po paru miesiącach np. gałka od sprintu w BF/CoD trochę się wyrabiała i potem trzeba było trzymać wciśniętą gałkę cały czas żeby sprintować).
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie mogą być takie same tylko wytrzymalsze...
 

Remix27

Banned
Pady dobre ale z ps3 lepsze. Xboxowe za duze troche,guziki nie wygodne i krzyzak tez sredni. Jak gra sie na xbowym dluzej lapy bola, jak sa jakies mega kombinacje np tekken lub naciskanie szybko to pad wymieka z tym z ps3 bo wykonanie tego jak cud.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
nie ma co zmieniać w obecnym padzie, pad sony jest 100x gorszy a produkowali go nie zmienionego praktycznie z 15lat przynajmniej ps4 będzie miał lepszego pada niż poprzednie
 

rgh2

Banned
kwestia gustu i przyzwyczajenia mi to nie robi roznicy czy pad od ps3 czy od xboxa ma byc dobry i tyle i wytrzymały fakt gałki szybko sie wycierają i łapią luzy pad xbox
 

Do góry Bottom