1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Xbox 360 Baterie są ale rozłącza !?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nyciuPL, Luty 26, 2014.

1. nyciuPL

nyciuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Cześć. Mój problem polega na tym iż podczasz wczorajszej nocnej gry w Gow-a 2 wyskoczył mi komunikat o tym aby ponownie podłączyć kontroler zrobiłem to i od razu sprawdziłem stan baterii. Pokazywało 3/4 kreski mimo to kontroler cały czas się rozłączał jest to już 2 raz gdy tak się dzieje. Próbowałem na nowo łączyć kontroler z konsolą ale nic się nie zmienia. Co jest prowoderem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli na innych bateriach jest to samo to spróbuj pokombinować ze stykami baterii.

1 osoba to lubi.
  4. malina19941

malina19941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rajcza
    Mi tez tak sie dzialo . Dalem kawaleczek papierka po to zeby lepiej dociskalo blaszke na przedniej stronie baterii i problem zniknal :)

Wysłane z mojego GT-S5830

5. kkml2

kkml2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam akumulatorki energizera i zauważyłem ze stan baterii mam cały czas taki sam. Były rozladowane i mnie rozłączało tak jak Ciebie, a x pokazuje stan baterii 2/3 czy jakoś tak. Chyba nie można sie sugerować stanem naladowania baterii wyświetlanym w konsoli. Mogę sie mylić, ale u mnie tak to właśnie wyglada

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

6. marky2552

marky2552 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dolnośląskie
    ogólnie u mnie był ten sam problem gdyż też się pad rozłączał zmieniłem baterie i jakoś ucichło lecz gdy polożyłem pada gdzieś na czymś twardym tak lekko puknął o stół to zaraz się rozlączał taki mały wstrząś i już się rozłączał aż w końcu przyszedł taki moment gdy zepsuł mi się odbiornik radiowy w padzie i nie łączył się z konsolą to kupiłem nowego pada i tobie też polecam gdyż żadnych problemów już nie mam :D

Wczytywanie...

Poleć forum