1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad xbox 360 czy xbox one?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ufo10, Sierpień 11, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ufo10

Ufo10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam wszystkich, mam zamiar kupić pada do pc (pod fife 15, ale także wyścigówki), wybieram pomiędzy padem od x boxa 360 na kabel (bateria w bezprzewodowym bardzo mnie denewuje) 129 złoty, najtaniej w moim mieście, a padem od xo (mam już kabel mini usb 0,5m), wystarczy z tego co czytałem zainstalować sterowniki i będzie działał, a podobno jest to ulepszony pad, bardziej dokładny, z lepszym krzyżakiem i wibracjami, cena 200 złoty. Pad kupie dopiero pod koniec września, ale musze wiedzieć ile kasy oszczędzać. Boję się, że jak kupie od x boxa 360 to podziała rok, dwa i przestanie działać na pc (a wy jak myślicie?), a chciałbym coś na kilka ładnych lat. Tak więc który mi bardziej polecacie uwzględniając moje wymagania i patrząc na cenę(no przyznam się milionerem to ja nie jestem). Z góry dziękuje i jeśli był już podobny temat to przepraszam i mnie odeślijcie bo ja nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Ja bym brał pada od x one, wibracje na triggerach, lepszy krzyżak, ogólnie microsoft dopracował go bardziej względem poprzednika. Na pada jest gwarancja bodajże 2 lata, a z własnego doświadczenia wiem, że microsoft robi bardzo wytrzymałe padym, już 2 xboxy miałem, teraz na 3 jadę i żaden mi się nie zepsuł, a pady potrafiłem mocno używane kupować :p

1 osoba to lubi.
  4. Ufo10

Ufo10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grudziądz
    @up Dzięki, chyba właśnie tak zrobię, bo różnica ceny 70 złoty to nie majątek, a możę do września jeszcze coś stanieje. Głównie martwi mnie to, że gry PC na pada od x boxa 360 przystaną być kompatybilne tak za rok czy dwa, więc kupie tego od x boxa one, tylko mnie utwierdziłeś, leci plus. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum