1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad xbox , analogi

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez akAbialyMurzyn, Marzec 6, 2012.

1. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    Witam , nie wiedziałem gdzie to napisac wiec pisze tu , ostatni popsuł mi sie analog w padzie i chce kupic takei cus :

BITPOLAND.PL - Akcesoria i części zamienne do konsol - Gadżety i figurki manga i anime - Nakładka nasadka silikonowa na analog pada PlayStation 2 & 3 (PS2/PS3), Xbox 360 - zestaw 2 szt. (losowy)

posiada ktos taki "dodatek"?? , warto ?? nie che wydawac pieniedzy w błoto i czy to wogole cos daje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Jeżeli przetarły Ci się gumki na analogach, to możesz coś takiego kupić, ale raczej poszukaj dedykowanych do xbox'a na allegro.
    Jeżeli analog szwankuje, zacina się itd, to raczej nie pomoże...

4. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    ta gumka na prawym analogu tak mi sie naderwała i jak sie mocniej "uzyje" analoga to oderwie sie , widzałem tez całe drazki ale to trzeba rozkrecac pada a to jzu nie dla mnie

5. mirynda

mirynda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ostatnio sam wymieniałem analogi(drążki) w padzie, kupiłem na allegro zestawik 4 analogów + śrubokręt torx T8 z dziurką i wyszło lekko ponad 30zł. Wymiana trwa dosłownie chwilę, a drążki są po prostu zdejmowane, żadnej wielkiej filozofii w tym nie ma..

Wczytywanie...

Poleć forum