1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad xbox one a adapter 360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez killazbb, Luty 16, 2016.

1. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy pad od x one będzie mi grał z moim adapterem do PC od 360.
    Gdzieś czytałem że bez problemu się łączą a nie chce kopiować nowego adaptera do x1 za 100 zł.

Uszkodził mi się pad od 360 i kupił bym już tego od one.

Jeżeli ktoś sprawdzał proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie będzie działał, do pada od xone musisz kupić osobny odbiornik, lub łączyć po kablu usb

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

4. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czym to potwierdzasz? Sprawdzałeś ? Na jednym forum gościu pisał że działa i nawet wysłał zdjęcie.

Wczytywanie...

Poleć forum