1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Xbox ONE do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomek304, Listopad 13, 2015.

1. tomek304

tomek304 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie :) Mam pytanko. Chciałbym podłączyć sobie Pada z XONE bezprzewodowego do PC. Jednak adaptera nigdzie nie znalazłem. Na necie troche poczytałem ale chcę jeszcze się upewnić czy wystarczy obojętnie jaki kabel micro usb podłączyć do pada i będzie smigać? czy musi to być jakiś dedykowany kabel MS?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Do komputera narazie podłączysz tylko pada z Xbox 360

Wysłane z mojego D5503

4. tomek304

tomek304 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bezprzewodowo owszem tylko z X360. Ale przewodowo z XONE można już, nawet sterowniki są dla system WIN7, 8.1

5. Jaroodd

Jaroodd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kilka tygodni temu grałem krótko w demo Tomb Raider Anniversary - dość starą grę, używając pada z Xbox One podłączonego przez zwykły kabel USB. Wszystkie funkcje działały i, z tego co pamiętam, można było w grze dowolnie konfigurować klawisze. Czyli potwierdzam, że działa.

6. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia

Wczytywanie...

Poleć forum