1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Xbox One "martwa strefa" analogów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hiszpan209, Sierpień 5, 2016.

1. hiszpan209

hiszpan209 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno postanowiłem wymienić mojego starego pada z X360 na nowego od X1. Pierwsze wrażenia: Idealny pad, nie dość że bardzo dobrze leży w ręce, to gałki nie stawiają żadnego oporu w przesuwaniu... No i właśnie tutaj zauważyłem mały problem. W przeciwieństwie do pada od X360, który reaguje nawet na najmniejsze posunięcie gałką, w padzie od X1 poczułem coś w rodzaju "martwej strefy", tzn.: Gałka dopiero wykrywa ruch w pewnym momencie przesunięcia. I teraz nadchodzi moje pytanie: Czy wszystkie pady od X1 tak mają, czy jest to może jakaś wada fabryczna? Dodam, że pada używam tylko do pc. Konsoli nie posiadam.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Ciężko powiedzieć co rozumiesz jako martwą strefę. Może być tak, że minimalne wysunięcie analoga nie reaguje. Jakiego masz pada? Kupiłeś oryginał? Wiem jedno, że na XO może pada spersonalizować jak ma reagować a już wersję ellite może odpicować jak chcesz.

4. hiszpan209

hiszpan209 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, mówiąc martwa strefa, miałem na myśli że na minimalne wysunięcie analoga pad nie reaguje. Pad kupiony wczoraj w media expert, zwykły do xboxa one. Dlatego też jestem ciekaw czy któryś z posiadaczy pada zauważył podobny problem, czy, jak już mówiłem, jest to wada fabryczna.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Normalne

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pady z one na gałkach mają mniejszy opór i tyle różnicy. Ale pady jak z 360 trzeszczą i tak hehe

Wczytywanie...

Poleć forum