1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad Xbox One Nowy 150 zł!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez remospl, Październik 11, 2014.

1. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Siemka ;) Mam na sprzedaż pada do xbox one, czarnego ;) Pad został kupiony jako drugi do konsoli którą miałem kupić kilka dni temu, jednak dostałem PS4 które zostawiam, tak więc muszę pada sprzedać. Pudełko było otwarte, baterie które dostałem w zestawie są w padzie ponieważ sprawdzałem czy działa ;) Cena ? 150 zł + wysyłka list piortytetowy ;) Mile widziany przelew na konto ;) Pada kupiłem za 200 zł co jest uwidocznione na fakturze z dnia 2014.09.19 ze sklepu Salurion ;) Zdjęcia ;)
    Kontakt priv bądź 607660432 ;) Link allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=4691356331

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Ref!!!

4. remospl