1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad xbox one pytanie na temat wibrowania

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez michaelpol, Luty 18, 2015.

1. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem xbox one i związku z tym mam kilka pytań związanych z padem.
    Uruchomiłem sobie FORZA 5 i zauważyłem że drugi pad dziwnie wibruje w porównaniu z pierwszym.
    Ten pad w zestawie chodzi normalnie cicho, wibracje całkiem normalne (jak w x360) w drugim natomiast wibracje są jakieś nienaturalne, głośne. Czy po czasie jest to normalne w tych padach ? Dodam, że drugi pad kupiłem używany. Dzwoniłem do gościa, który zajmuje się ich sprzedażą to powiedział mi, że to normalne i że z tym z zestawu też się tak w końcu zrobi i że te pady tak właśnie mają. Powiedział jeszcze że miał już kilkaset tych padów i wie co mówi i mam mu uwierzyć na słowo.
    Mam jeszcze miesiąc gwarancji, czy powinienem odesłać i poprosić o inny pad czy rzeczywiście z każdym z czasem się tak dzieje ?
    Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale.
    Używany pad pod względem wyglądu prezentuje się jak nowy. Nie ma też napisów typu xbox day 2013 czy jakoś tak.
    Czy komuś jest znany ten temat ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Generalnie pady do ONE są słabszej jakości niż te z 360. Jest tutaj trochę tematów o tym (np. zacinające się klawisze). Nie zauważyłem natomiast aby z czasem wibracje działały inaczej. Może pad był rozbierany i ktoś nie złożył dokładnie (nie umieścił poprawnie w łożach silniczków).
    W każdym razie u mnie pod tym względem jest OK ale może się jeszcze ktoś wypowie zanim odeślesz z reklamacją.

michaelpol lubi to.
  4. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To czy był rozbierany ciężko mi zweryfikować, na pierwszy rzut oka nie widać żeby ktoś przy nim wcześniej majstrował.

5. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jedynie mogę powiedzieć, że u mnie po wymianie z baterii na akumulatorki 2500Ah pad zaczął inaczej wibrować - silniej. Nie wiem dlaczego, bo to tylko pojemność większa a nie napięcie. Druga sprawa, że np. grając w dragon age pad nie zawsze mi wibruje i zastanawiam się, czy to wina gry czy pada. Pad nowy, z zestawu z konsoli.

6. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W dragon age to pad sam mi się wyłącza i włącza automatycznie. Całość trwa może sekundę i średnio raz na dwa-trzy dni. To chyba coś z gra.

7. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za informacje, już myślałem, że pad poleci na gwarancji.

8. bonio4

bonio4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli wibracja jest głośna to podejrzewam ze jest to wina nie dokręconych triggerow. U mnie tak było w 2 nowych padach. Musiałem dokręcić 2 przyciski i od razu ciszej zaczęły wibrować.

Wczytywanie...

Poleć forum