1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PAD XBOX360 pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TajfuN94, Grudzień 13, 2010.

1. TajfuN94

TajfuN94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pada od xboxa 360 bezprzewodowego ale nie mam adaptera czytalem tu na forum byl pruszony taki temat czy da sie go uzywac bez adaptera lecz niektorzy pisali ze tak a inni ze nie i tez dlatego pytam:
    Czy można uzywać pada od XBOX 360 wireless jesli mam system windows xp he2 sp3 pad podlaczony kablem charge and play??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwozniak7

kwozniak7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi pad nie działa na kompie przez c&p. Na kompie tylko ładuję akumulatory. Tym bardziej że można zakupić pad od x360 w wersji na PC i tam jest specjalny nadajnik który podłączasz do USB.

4. TajfuN94

TajfuN94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A przez ten kabel? nie zadziala?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia: