1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad - xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gala, Sierpień 3, 2009.

1. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    witam, mam na sprzedaż orginalny bezprzewodowy czarny pad xbox360 jak nowy stan bdb :yeye: zainteresowanych proszę o kontakt gg 10414843 zależy mi na czasie a i najważniejsze cena jaka mnie interere to 70-80zł ale zawsze można się dogadac

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jasiiu18

Jasiiu18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytranie czy za 60zl sprzedales by to ?

4. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na allegro z przesylka 90pln nowe pady chodza.

5. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    tak chodzą, ale zapomniałes ddodac ze na allegro można dostac czasami nowego orginalnego pada - z nie organilnymi śrubami :DD więc wiesz ja za swojego dałem 139zł kupiony w MM jakis czas temu wiec chce żeby mi sie choc troche wróciło tak jak napisałem interesuje mnie min. 70zł pozdrawiam

6. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    no ale moge zamienic pada na dysk 20gb/60gb oczywiscie z moją doplatą

7. BlackJack

BlackJack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na 60gb z twoja doplata tak... ale na 20gb juz sie nie oplaca :p 20gb to mozna bez doplaty sie zamienic.
    Co do pada to widze na allegro nowki originalne sa za 70zł... wiec ja bym za 40zł + koszt przesylki wziol od razu.. juz dzisiaj! juz teraz! :)

Wczytywanie...

Poleć forum