1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad z 360 pod Windows10

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez mendrzej, Listopad 21, 2015.

1. mendrzej

mendrzej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
    Witam serdecznie :)

Pytanie dla ludzi obeznanych w temacie mianowicie:
    Chce podłączyć bezprzewodowego pada od xbox360 do komputera z Windowsem 10 na pokładzie. Czy istnieje taka możliwość? Jeśli tak to czego będę potrzebował oprócz pada i komputera? :D

Do pada posiadam kabel umożliwiający ładowanie zainstalowanej w nim baterii kabel zakończony jest portem USB niestety Windows nie wykrywa pada przy podłączeniu go do komputera.

Będę wdzięczny za jakieś rady umożliwiające podłączenie kontrolera do PC.

Pozdrawia

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    adapter xbox 360-pc pad łączy się bezprzewodowo

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. Orzechx

Orzechx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam. Czy taki adapter będzie działał na USB w wersji 3.0? Mój znajomy z X360 chciał mi nawet taki oddać, bo kupił, ale okazało się, że nie działa, bo wszystkie porty USB u niego w komputerze były już 3.0 - niestety u mnie też. Dlatego teraz przed zakupem dużo się zastanawiam, bo chce kupić raz a porządnie.

Ewentualnie czy ktoś posiada jakiś namiar - allegro, czy sklep internetowy - gdzie kupię oryginał adapter kompatybilny z Win 10 i USB 3.0?

Pozdrawiam

PS. nie wykluczam, że kupił jakiegoś chinola, chociaż gościu na punkcie gadżetów jest raczej wymagający.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest napisane ,,Włóż złącze USB do zasilanego portu USB 2.0 lub 3.0 w komputerze.'' Tak więc kupiłeś podróbkę innej opcji nie ma skoro porty działają z innymi urządzeniami.

Ps. A sterowniki zainstalowałeś przez podłączeniem urządzenia ?

7. Orzechx

Orzechx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Wydaje mi się, że nie instalowałem, bo to był Win 8.1 i podobno nie było trzeba. No nic, pewnie miał z niepewnego źródła.

Z drugiej strony info na stronach microsoftu to jedno, ale na aukcjach allegro czy stronach internetowych nigdzie takich informacji nie podają, najczęściej ostatnim systemem podawanym przez sprzedawców jest Windows 7 - stąd pytanie o pewne źródło.

Pozdro

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ją mam win 10 pro i pad działa bez problemu sterowniki same się ściągnęły .

Wysłane z mojego I213 przy użyciu Tapatalka

Poleć forum