pad z ps3 podpiety pod xboxa - jak?

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Podpinał ktoś z was za pośrednictwem "jakiegoś cuda" pada z ps3 do x360?
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
A może na odwrót ? :D Mnie bardziej ta opcja interesuje także wypowiadajcie się człowieki ! :D ;)
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam ze miała być taka opcja ale czy jest to nie wiem.
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Pewnie ze jest taka mozliwosc nawet jeszcze mozna przy okazji podpiac myszke i klawiature. XFPS MAX SHOOTER X360 ADAPTER MYSZKI KLAWIATURY PC (718242979) - Aukcje internetowe Allegro
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Z tym, że nie od ps3 tylko od ps2, w dodatku przewodowy i do konfiguracji wymaga przewodowego pada od xboxa360. Wg. mnie mija się to z celem. Poza tym - miałem wcześniej ps2 i szczerze mówiąc, pad od xboxa wydaje mi się wygodniejszy na dłuższą metę...
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie :D Xbox słynie ze swojego innego pada :D tzn analog zamiast krzyżaka :p zresztą po co pad od ps3 do xboxa ;O chyba że by były gry na ten czujnik ruchu to ja się pisze :D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ludzie :D Xbox słynie ze swojego innego pada :D tzn analog zamiast krzyżaka :p zresztą po co pad od ps3 do xboxa ;O chyba że by były gry na ten czujnik ruchu to ja się pisze :D
pod tekena 6 :)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
A no chyba że tak ;D
 

Trigun

Użytkownik
Użytkownik
hahah to moze odrazu pada z wii podłączymy :p, przecież padzik z x jest idealny, mnie po 5 h grania na ps2 łapska bolały, a na x to jak masaż z wibracjami :)
 

muniek110

Użytkownik
Użytkownik
co racja to racja, ale krzyżak ok pada z x'a nie nadaje się do bijatyk bo ma zrąbanego krzyżaka i weź tu na takim wrzuć dobre combo. no się nie da
 

Do góry Bottom