1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad za 40zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez asdqwe, Czerwiec 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. asdqwe

asdqwe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem ciekawą aukcje na allegro. ORYGINALNY BEZPRZEWODOWY PAD XBOX 360 BLACK/WHITE (1668093112) - Aukcje internetowe Allegro Wydaje mi się ze to nie jest żadna ściema. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Uff ale śmierdzi, na kilometr widać że podróby po samej aukcji gdzie nie ma real foto .

4. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
  5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    HAHAHA ,pierw może popatrzcie na cene wysyłki,tak robią z tanimi telefonami, ale mimo to że wychodzi 85zł to i tak za tanio,poczytajcie komenty po 40dni oczekiwania,ja ostrzegam żeby ktoś się nie skusił....

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    45 za wysyłkę gdzie w rzeczywistości nie przekracza 10 zł sama wysyłka na pocztę :) hahahaah

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum