1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad.Zero kontaktu dziwne 0o

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RS2turbo, Marzec 16, 2013.

1. RS2turbo

RS2turbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z kontrolerem mianowicie zero kontaktu,po prostu nawet nie miga nic..do dam że grałem normalnie wyszstko ,po kilku dniowej przerwie pada nie da się załączyć a leży jak leżał.Po czasie myślełem że to wina bateri ale nic z tego założyłem nowe i to samo zero reakcji.Wcześniej kiedy kilka miechów temu miałem taki problem iż na nowych bateriach pad włączał się i wyłączał,winą tego była pokrywka na baterie ale normalnie już puźniej przez długi okres,konsole mam ponad rok już.Czego może to być przyczyna? Jest na to jakiś sposób,naprawa?

Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    A sprawdzałeś czy inny pad reaguje z konsolą ? jak nie to może coś z modułem RF (jeżeli ŻADEN inny pad nie zareaguje z konsolą)...

4. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    podegnij blaszkę w środku koszyka na baterie. miałem ten problem i wygięcie tej blaszki pomogło
    chodzi o tą blaszkę która jest na samym środku :D
    http://www.video-play.pl/admin/gallery_photos/5AS00HMRW6QXRNQQ.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum