1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad zrywa połączenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kar2ol, Maj 14, 2013.

1. kar2ol

kar2ol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem używanego pada. Mam go kilka dni. 1 dnia było wszystko ok. Następnego dnia pad zaczął zrywać połączenie z adapterem(gram na pc). Traci połączenie i zaraz znów łączy. Wymieniłem baterie. Nadal jest problem. Mam 2. pada i on działa nonstop więc nie ma mowy o tym, żeby jakieś zakłócenia były.
    Pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    dzieje się to podczas wibracji, jakichś ruchów ? czy tak sam z siebie ?

4. kar2ol

kar2ol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie. jak jest tylko podłączony(podczas gry i jak nei gram), restartuje sie jakby.

edit: nawet jak lezy na stole więc myślę, że styki baterii są ok.

5. n00beat3R

n00beat3R Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro gra na PC, to raczej nie jest to problem z konsolą. Chyba, że źle zrozumiałem.

6. kar2ol

kar2ol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładnie. tu chodzi o pada. nadajnik chodzi okej. mam drugiego pada i on działa normalnie . baterie to też wg mnie nie jest problem. pada jak łącze z nadajnikiem od pc to chodzi ok, lecz właśnie co chwilę (różny czas) się rozłącza i ponownie łączy z nadajnikiem. jakby restartował połączenie z nadajnikiem.

7. n00beat3R

n00beat3R Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha. Ja miałem tak, że samowolnie mi się wyłączał, ale nie uruchamiał ponownie. Winą były właśnie styki, lecz w Twoim wypadku to coś poważniejszego. Nie masz pada na gwarancji?

8. kamilkuchartg

kamilkuchartg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    tarnowskie góry
  9. kar2ol

kar2ol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    adapter wydaje sie dobry. 2 inne pady działają. jakie styki ?? moze to szwankuje . pad poza gwarancja

Wczytywanie...

Poleć forum