Pad

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Planuje kupić drugiego pada do konsoli i mam pytanie czy wszystkie pady są takie same czy może się czymś różnią bo np na allegro są duże rozbieżności cenowe - nowe pady kosztują od 100zl do np 170zl.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mozna czasem trafic na podrobke. masz to opisane w temacie na forum.
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Zależy czy np. jest bezprzewodowy czy przewodowy , jaki ma kolor bo widziałem ,że np czarny jest droższy , i takie tam ..
 

Czesi0

Banned
Niektóre są droższe dlatego że czasami są odrazu z kablem Play @ Charge (czy jak to tam sie pisze) tak samo przewodowe też są droższe. Mój kolega kupił za 80 zł nówkę orginała i jest zadowolony :D
A tak ogólnie to biały ,czarny ,czerwony itp... niczym się nie różnią tylko kolorami :)
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
ok - wiem wiem przewodowe i bezprzewodowe / play &charge
chodzi mi tylko o to czy nie ma jakiś dodatkowych rodzajów padów ale skoro nie to ok :)
dzięki za pomoc
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Są pady tzw. zmodyfikowane dzięki ,którym np w FPS strzelasz szybko ...
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
A możesz to jakoś rozwinąć :D ??
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ze jednym przyciskiem strzelasz całą serie z magazynka np,. z shoutguna... Poczytaj o ty nazywa się to Rapid Fire....
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Pad który posiada dodatkowe przyciski przez naciśnięcie ,których ładujesz np. snajperką jak Ak45 ;D
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Takie pady za 100 zł np. mają już krótką gwarancje a jeśli chodzi o Rapid Fire to zdaje się że to działa tylko w HALO i COD-ach. (ale nie jestem pewien:))
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj padów MadCatz dla Modern Warfare 2 ;]
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poszukaj padów MadCatz dla Modern Warfare 2 ;]
Fajne są tylko przewodowe... :shisha
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Dokupisz przedłużkę 1-2m i już nie czujesz różnicy :) Naprawdę dla takiego rozwiązania można przecierpieć ten kabel, przynajmniej lepszy pad do gry w fps i nie tylko. Wbrew pozorom np. ten MadCatz świetnie się sprawuje w innych grach, mimo że dedyk do CoD'a. Pracuje o wiele lepiej niż ten od Microsofta :)
 

Do góry Bottom