1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pad

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez chomik01, Styczeń 2, 2009.

1. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Mam zadzieje że w odpowiednim temacie zamieściłem mój temat, mianowicie
    Czy wy też mieliście problemy z padem bo grałem dzisiaj na xboxiaku z bezprzewodowym padem w halo 3 i powiem Wam że grałem jak totalny brak skillu, nie mogłem wogule sterować dlatego cały czas ginołem czy to, to że nie jestem przyzwyczajony do gry czy też trudne sterowanie z tej grze >?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no to chyba nie ten dzial moim zdaniem. A co do gry to raczej bezprzewodowe i przewodowe az tak sie nie rozni zeby odrazu stracic skilla ;/ az dziwne ..tylko tyle ze kabla nie masz, nic wiecej

Poleć forum