1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kingdiamond, Grudzień 18, 2010.

1. kingdiamond

kingdiamond Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem pada jest oryginalny ale nie mogę go zsynchronizować gdy go włączę 4 diody które powinny migać cały czas się świecą na zielono. Raz mi się udało go na chwile zsynchronizować ale po jakiejś minucie znowu wszystkie 4 diody się zaświeciły i koniec. Tak jakby się zawieszał, w czym możne być problem. dodam ze to jest drugi pad. Na pewno nie chodzi o słabe baterie bo w pierwszym padzie one działają bez problemu.

Poleć forum