1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Padający RF

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukezaa, Sierpień 16, 2010.

1. lukezaa

lukezaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem że czasem konsola gubi pady ale jak się ją wyłączy wszystko czasem jest ok a czasem headset się nie wykrywa lub przerywa a hs jest ok i czasem jest i mam pytanie czy wymiana RF pomoże. Nie chce odpowiedzi czy dobrze synchronizujesz pady baterie ok itp. bo pytam się tylko czy RF pomoże czy coś na Mobo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    naciąg jeszcze sprężynki w padach ,bo akumulatory bywaja za krótkie o 1mm i rozłacza wtedy pady
    jak nadal nie pomoże to wszystko wskazuje a moduł RF ,zanim go wymienisz wyciąg swój i włóz kilka razy
    moze tylko zestyki zaśniedziały ,jeżeli nadal bez zmian to wymiana... jakby co to mam sprawny moduł RF
    pisz na priv..

5. lukezaa

lukezaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzieki za pomoc napisze za 2 3 dni czy jest ok a i to nie baterie

Wczytywanie...

Poleć forum