1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Padł dysk wewnętrzny. Pomoc z HDDSS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kietrz19, Wrzesień 17, 2013.

1. kietrz19

kietrz19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Wczoraj wyciągnąłem dysk wewnętrzny z konsoli i wpiąłem ją pod komp ponieważ chciałem przesłać pliki. I od tamtego dnia wszystko się zaczęło... Konsola nie widzi oryginalnego dysku. Hitachi hts545025b9sa00
    Potrzebuję pliku HDDSS. Pomoże ktoś mi?
    A czy jakbym wgrał np. plik hddss w winhex z dysku o mniejszej pojemności niż 250 to działałby?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nic z tym dyskiem już nie zrobisz nie wgrasz do niego hddss

4. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Muszę nie zgodzić się z przedmówcą... Właśnie zakończyłem reanimację takiego dysku w konsoli elite. Poniżej załączam plik HDDSS.bin

KLIKNIJ

Wczytywanie...

Poleć forum