1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Padł WD1200BEVS-07LAT0 podczas próby przeróbki

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez SebooL12 PL, Luty 1, 2010.

1. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Witam

Otóż już pisałem o tym w innym temacie, ale nie pasuje jego nazwa do tego problemu.
    Otóż odkryłem, że na moim dysku od x-a zamiast 3 sa 2 partycje. Były 0 i 3. Po wielu kombinacjach z nie wiadomych przyczyn dysk zdechł tzn podłącze go do zasilania czuć jak się rozpędza poczym jest takie jakby pstryknięcie i gaśnie i znów jeszcze raz tak po czym nie czuć wibracji.
    Chciałem wcześniej wrócić dyskowi org stan tzn, żeby było pod ntfs albo fat i działa z windowsem i od nowa go przerobić. Nie mając org pliku undo.bin znalazłem taką strone

I według niej zrobiłem undo.bin pod mój dysk, niestety nie chciał się on wgrać. Wywałał błąd "Can't write firmware...." jakoś tak. Próbowałem też wgrać od nowa ten plik wyciągnięty z org dysk od x-a, tutaj niby się wgrywał, ale żadnych zmian nie widziałem ( nie tworzyło nawet pliku undo.bin).
    Pojechałem do kumpla i spróbowałem na jego kompie, u niego właściwie to samo.

Ostatnich zabiegów jakich dokonałem na dysku to:
    Chiałem wgrać ten hddss.bin, ale anulowałem podczas wpisywania nazwy do jakiej chcę zapisać backup, po ponownym uruchownieniu po wejściu do windows usunołem poprzez xplorera 2 foldery z Content\00(masa zer)\ i tutaj fife 09 i najprawdopodobniej profil(zajmował 1mb). Gdy przyjechałem domu na xboxie ujrzałem e68, a na kompie nie chcę wykryć tego dysku, a Windows zaczyna się wieszać.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
    sebool12

Wczytywanie...

Poleć forum