1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

padła na zawsze ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Viper321, Styczeń 17, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam otóż posiadam konsole xbox 360 slim z 2010 roku od jakiegoś czasu ok 2 mies temu odłączyłem gwałtownie konsole (wszystkie kable konsola była włączona ) po tym nie chciała się włączyć dało się ją uruchomić dopiero jak wszytko odłączyłem (zasilacz kable itd ) i odczekać ok. 3 h powtórzyło się to z 3 razy po 4 ( może troszke więcej nie liczyłem )razie konsolą się już nie włączyła czy to znaczy że padła już na amen >?? czy trzeba wymienić jakąś część na płycie głównej odpowiedzialną za zasilanie ??

działo się to nawet gdy odłączyłem konsole po wyłączeniu jej ale w krótkim czasie 2-3 min

ZASILACZ JEST SPRAWNY (PATRZYŁEM NA INNEJ KONSOLI )

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zapewne masz uszkodzone wejście od zasilania. Najlepiej dać konsolę do serwisu aby zdiagnozowali co z nią nie tak.

4. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jakieś inne pomysły ?? bo nie sądzę aby to była wina wejścia ponieważ konsola nie raz '' ożywała '' a do serwisu narazie nie chcę dać ponieważ mogą mi chcieć wymienić całą płyte główną a może się okazać że to jakaś pierdoła tpu spalony rezystor itd niestety nie posiadam narzazie miernika

5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: padła na zawsze ?

Konsola otwierana?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    otwierana ? był wymieniany pcb (nie nie ten który mi przysłałeś z dziurą w chipie jak po meteorze i ukradłeś mi do tego dysk )

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    o co chodzi ?

8. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oto że miałem dać dysk 250 gb do x360 slim w zamian za pcb do 16d4s a on mi dał uszkodzonego oszust..

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    to czemu do działu oszust na forum nie dopisałeś tej sprawy?

1 osoba to lubi.
  10. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nawet nie wiedziałem że jest taki dział a co by to dało ?? nie zagląda tam wiele osób (chyba )

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ojj coś by dało. co do konsoli czy na zasilaczu pali się czerwona czy pomarańczowa dioda? może być jakiś problem z płytą główną lub jakiś nie styk. możesz rozebrać zobaczyć bez miernika nie zrobisz dużo lub dać na serwis.

1 osoba to lubi.
  12. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na zasilaczu jest pomarańczowa a w naszym mieście słyszałem dużo złych rzeczy na temat serwisu i troszkę boje się dać konsola stoi narazie rozebrana ale dziwi mnie to że dużo razy tak nagle ożywała jak już mówiłem z zasilaczem wszystko ok na google znalazłem tylko 1 taki problem gdzie winą był napęd ale nawet gdy go odłączę nic się nie zmienia :(

13. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    czerwona dioda się pali też jak jest problem na płycie głównej(zwarcie itd) Możesz mieć jakiś nie styk gdzieś lub zwarcie. To wybierz inny serwis. A z pada próbowałeś ją włączać czy z guzika na konsoli?

14. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    próbowałem z pada i guzika nic nie pomaga muszę z skądś miernik skąbinować i dokładnie ją sprawdzę

a za ile by taka uszkodzona konsola na allegro poszła ?? bo w sumie pcb to ok 130 zł zasilacz ok 120 zł pad może 50 a płyta główna jaką ma wartość ?

//to nie przepraszaj tylko nie pisz, korzystaj z opcji edycja
    po drugie - takie sprawy się zgłasza, jeśli dla Ciebie to nie ma znaczenia, dla innych może już mieć.
    http://xboxforum.pl/sprzedam-46/oszusci-z-forum-41424/ w tym temacie wyjaśniajcie sobie takie sprawy.
    ~z0nk31

15. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    odłącz zasilacz z pradu odczekaj z 30min-1h i zobacz czy się włączy . czasami jak slima przetre to też takie coś jest ale po 30min od odłączenia z prądu chodzi normalnie już. więc może nie styk w gniezdzie zasilania od płyty.
    edit pytanie 2 hm.. na cześci z 200-300zl sam napęd jak sprawny to 150zl. i to stary slim zapewne jeszcze ten błyszczący. i lepiej idz na serwis najpierw dobry jakiś niech na to spojrzą może być groszowa sprawa za naprawe zamin sprzedaż.

16. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    właśnie miałem to samo co ty odłączałem na 30 min i chodził a teraz te odłączenie nie pomogło .... D: to chyba jakaś wada slim może jest za to odpowiedzialny jakiś chip ??

17. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja miałem tylko tak jak ją ruszyłem przetarłem z kurzu odłączyłem na chwile i działało kable odłączyłem podłączyłem i nie ma problemu z nią już póżniej . Sądze ,że nie styk lub z gniazdem coś bo tak by nie włączyła się wogule już. A tak polecam an serwis to zanieść może ktoś to ogarnie. Jak sam nie zrobisz to nie ma sensu nad tym siedzieć.

1 osoba to lubi.
  18. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Trzeba było nie cudować z xboxem a tak to mógłbyś do m$ wysłać iksa i by ci dali nowego lub płytę główną. Jeśli nie masz co z pieniędzmi zrobić to spróbuj płatną gwarancje w m$ ale wątpię żeby ci uznali bo na stronie xboxa pisze że jeśli ktoś grzebał w xboxie to nawet płatna naprawa nic nie pomoże. Poszukaj może na ebay płyty głównej do xboxa.

20. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co do tego goscia RuNNerka ktory cie oszukal najlepiej banowac takich na forum i blokowac im ip aby nie mogli juz sie wiecej zalogowac jak widze juz sie nie udziela w tym temacie jak o nim napisales ze jest oszustem

21. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: padła na zawsze ?

Chlopie nie wiem o czym on mowi. Nie znasz mnie to nie obrazaj ok?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum