1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Padniety Liteon i kontroler

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukien, Styczeń 11, 2010.

1. lukien

lukien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z napędem lite-on, gdyż podczas flashowania pod dosflashem zawiesił mi się komputer, więc próbowałem L-O-Eras wyczyścić go i jeszcze raz go sflashować, tylko cały czas otrzymywałem status FF80, próbowałem już wiele razy, na wszytki możliwe sposoby, ale cały czas to samo. Czy to może być wina kontrolera sata, bo mam Intela. Na poprzednim liteonie wszystko było ok i nie wiem, czy oddać go do kogoś, kto to naprawi, czy kupić kontroler VIA, bo tak taniej wyjdzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum