1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

padniety naped

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blady82lfc, Marzec 25, 2011.

1. blady82lfc

blady82lfc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrzeszcz, Gdansk, Poland, Poland
    witam mam taki problem, mam 2 letniego Xa w grudniu przerobilem Xa na najnowsza przerobke wszystko dzialalo mi bezproblemowo ok 3 miesiecy, od kilku dni gdy wkladam plyte ( pirata ) pisze mi otworz naped :( na dniach chce zainwestowac w nowy naped do konsoli. Czy bede musial na nowo przerabiac Xa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Tak. Jeśli masz klucz na kompie to dobrze. A jaki masz naped? Bo lepiej kup taki model jak masz ponieważ na spoofie mogą ci gry nie chodzić. Pamiętaj przerabiasz NAPĘD a nie xboxa.

4. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Wysuń tackę, połóż konsolę poziomo. Zobaczysz małą gumkę recepturkę nałożoną na mechanizm. Ściągnij ją jakąś wykałaczką albo czymś tam i przemyj w wodzie z płynem do naczyć. Potem załóż na nowo i napęd odżyje.

5. blady82lfc

blady82lfc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrzeszcz, Gdansk, Poland, Poland
    ja przerabialem konsole w serwisie, nie mam pojecia jaki mam naped kompletnie sie nie znam na tym. sprawdze to z ta gumka TNX za info

Wczytywanie...

Poleć forum