1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pady czy to orginały?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baczek87, Kwiecień 28, 2013.

1. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Tak sie zdażyło, że potrzebuje drugiego pada...
    PRZEWODOWY PAD MICROSOFT XBOX 360 PC WYS. GRATIS! (3209557307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Pad Xbox 360 100%microsoft - NOWY (3202147285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy te wskazane na tych aukcjach to orginały? Pudełka troche sie roznią, wiec nie wiem którego brać ;) Prosze o porade ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    szczerze mówiąc nie widziałem nigdy takiego pudełka ale pad sam w sobie z wyglądu wydaje się być oryginalny

4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    to są orginalne pady takie też spotykane są w sklepach (w takich samych opakowaniach)(sam takie widziałem),pierwsza aukcja którą podałeś to pad przewodowy a druga aukcja to pad bezprzewodowy i dla tego różnią się pudełkami :wink-new: (ALE odradzam kupowania na drugiej aukcji którą podałeś za niska cena jak na taki zestaw i nowy użytkownik ,ja już raz się tak oszukałem za nowego pada zapłaciłem 69zł i okazało się że to oszust i tu też wydaje mi się że to "oszust")

5. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Takie rzeczy najlepiej zamawiać w sklepach internetowych typu ultima.pl

6. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: