1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pady do XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sinbob, Sierpień 22, 2010.

1. sinbob

sinbob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    ostatnio dostałem od znajomego konsole xbox one ale bez padów, szukałem na allegro i znalazłem ale różne, niewiem jakie kupić zależy mi na tym, żeby były oryginalne (dobre jakościowo) i nie chce wydać za dużo pieniędzy, xbox to ma być taka dodatkowa rozrywka, a nie do codziennego grzmocenia. znalazłem takie, oba są do xbox one

Oryginalny Pad Crystal Microsoft Xbox NOWY =R2pol= (1182856673) - Aukcje internetowe Allegro

PAD XBOX WHITE LIMITOWANA EDYCJA WYPRZEDAŻ !!! (1194987155) - Aukcje internetowe Allegro

mam 42'' Full HD telewizor, warto kupić kabel component żeby cieszyć się lepszą jakością? duża jest różnica jakośći między kablem component a tym zwykłym na chinche?

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. sinbob

sinbob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za odpowiedź, zamówie sobie kabel component w takim razie, ale odnośnie pada to właśnie pisałem wiadomość do tego kolesia co ma ten pad (oryginalny, white, limitowana edycja - tak jest napisane w aukcji PAD XBOX WHITE LIMITOWANA EDYCJA WYPRZEDAŻ !!! (1194987155) - Aukcje internetowe Allegro ) z pytaniem czy to do xboxa one czy do xboxa 360, odpisał, że do xboxa.

i czy może mi ktoś polecić nieoryginalne pady, jest ich na allegro od groma po 15zł, czy można to kupić, czy lepiej wyjdzie wziąść te po 65 i będzie spokój na dłuższy czas?

Wczytywanie...

Poleć forum