Pady oraz konsola nie reaguje ! pomocy !

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

laco89

Świeżak
Świeżak
Witam.
Podczas instalacji gry na dysk xbox się zaciął więc go zresetowałem , gdy xbox się włączał wyskoczył komunikat ,,Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować ponownie włóż płytę.'' , Próbowałem do skutku lecz dalej wyskakuje ten komunikat , oraz pady nie chcą się połączyć z konsolą. Co mam zrobić , czy to coś poważnego ? Proszę o pomoc i z góry dzięki. ; ))
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Robiłeś aktualizację z gry zgadza się ??? prawdopodobnie usunęło ci przeróbkę i teraz konsola nie ma dokończonego updatu. Spróbuj nagrać update na pendrive i z tego zaktualizować. Jak się nie uda to czeka cię wgranie ofw potem flash i nowa przeróbka.
 

laco89

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za bardzo przydatne informacje ; ))
Czy tego updatu można ściągnąć z internetu czy jakoś go w ogóle zdobyć, bo nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy moja przeróbka wyglądała tak że dałem konsole do serwisu i mi tam koleś przerobił konsole.
 

TigraTeam

Banned
Xbox 360 Software Updates | Xbox Troubleshooting | Xbox Support - Xbox.com - Xbox.com tu masz jak wgrac z pendriva tylko scignij ta aktualke systemupdate_13599_usb.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download i powiino grac ale jak kolega wyzej pisal czeka Cie ponowny flash
 

laco89

Świeżak
Świeżak
Dziękuje za stronę z tą aktualizacją. Oczywiście wgrałem tą aktualizację i teraz nie czyta mi gier(piratów) , czyli muszę znowu przerobić konsole tak ?
 

TigraTeam

Banned
no niestety tak
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje za stronę z tą aktualizacją. Oczywiście wgrałem tą aktualizację i teraz nie czyta mi gier(piratów) , czyli muszę znowu przerobić konsole tak ?
Tak jest.

sorki nie odswieżylem strony :/ ^ ^
 

laco89

Świeżak
Świeżak
heh spoko ; )
no dzięki wielkie na informacje ; ))
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom