1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pady w XBOXIE nie działają. Pomocy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez irek76, Marzec 22, 2010.

1. irek76

irek76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników forum.
    Mam taki problem,kupiłem używanego xboxa przywiezionego z Niemiec wraz z dwoma padami.Po podłączeniu konsola odpala pokazuje się demko i menu w języku niemieckim,i tu problem nie mogę poruszać się po menu,w oryginalnym padzie działają tylko przyciski: start,back,A,B,drugi pad jest nieoryginalny i nie działa wcale.Wizualnie pady wyglądają bardzo dobrze wszystko ładnie pracuje żadnych luzów itp.
    Czy to może być wina konsoli?,moim zdaniem to pady,bo oryginalny częściowo działa,a drugi w ogóle.
    Czy może być tak,że konsola ma usterkę i nie analizuje wszystkich sygnałów z pada?
    Do konsoli nie mam jeszcze żadnej gry,i aby ją sprawdzić włożyłem płytę dvd z filmem,wczytała szybko i płynnie,ale nie mogę się też poruszać po menu filmu i choć podświetlona jest pozycja film,wciskam start i inne działające przyciski w padzie i nic się nie dzieje.
    W czwarty port padów,włożona jest przystawka o nazwie Xbox DVD Movie Playback Kit,doczytałem że to do oglądania filmów na nieprzerobionej konsoli,i do tego jest pilot,którego nie było w zestawie,czy z poziomu pada przyciskiem start nie uruchomię filmu???
    Czy jak kupię zwykłego pada do xboxa (nie oryginał) to będzie działał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jesli na kazdym porcie pady zachowuja sie tak samo to rzeczywiscie moga byc uszkodzone. do xboxa jest wiele zaminnikow ale oryginaly najlepsze. Filmy DVD na nieprzerobionej obejzysz tylko posiadajac oryginalny pilot.

4. irek76

irek76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź,dokładnie na wszystkich portach jest ten sam efekt.
    Zamówiłem już pada na allegro jakiś zamiennik,ale dużo osób go kupowało,pewnie ze względu na cenę:)
    A jeżeli film DVD odpala mi menu startowe,to nie ruszę tego z pada bez pilota,bo tą czujkę w porcie mam.
    Czy pady do XBoxa często szwankują?

5. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Nie, nie szwankują często. Myślę, że nie chodzi Ci o Xboxa 360, bo w nazwie tematu wyraźnie podkreśliłeś XBOXIE. Ale są to bardzo wytrzymałe pady, możesz mi wierzyc. Zresztą każdy pad jest wytrzymały, nieraz mogą miec jakąś usterke, ale to bardzo rzadko. Pzdr.

Acha... Wyślesz linka z tą aukcją tych padów?

6. Shady92

Shady92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dexter, ja jak podłączyłem X'a to pierwsze 2 rzeczy jakie zrobiłem to pograłem w GTA IV i obejrzałem film z płyty DVD bez pilota, więc nie pisz głupot.

7. Tobjas

Tobjas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Buczek
    jezeli konsolka jest jeszcze na gwarancji to zadzwon pod infolinie M$ i powiedz ze zepsul ci sie pad i generalnie cos tam posciemniaj. Jezeli konsola nie jest zaraejestrowana bedziesz to mogl zrobic przez tel. Potem kaza Ci podac nr seryjny konsoli(jest z tylu konsoli) ale przyrznij glupa ze nie wiesz gdzie ten kod jest ;p Genaralnie na akcesoria jest wiecej gwarancji niz na sama konsole (podjrze 3 lata) wiec jezeli bedziesz mial jeszcze wazna gwarancje to powiedza Ci ze w ramach gwarancji zaufania wysla Ci 2 pada ;p Ja tak zrobilem tylko ze moja konsolka byla kupiona w polsce. A u Ciebie jest taki problem ze kupiona byla w niemczech i ma 2 pady. Ale zawsze mozesz zadzwonic pod pretekstem ze chcesz dowiedziec Ci czy masz jeszcze gwarancje i gdzie ewentualnie mozesz te pady naprawic ;p

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kup sobie nowe pady oryginalne.

9. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    @tobjas i @shady92
    Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem. Dyskusja dotyczy xboxa a nie x360. Wiecie przed x360 byl jeszcze xbox 1. Takie czarne pudelko z zielonym krzyzem :D

I co do gwarancji to akurat na akcesoria jest tylko 1 rok a na konsole 2 lata + 1 rok dodatkowo rrod i e74

10. irek76

irek76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wlasnie, polecam czytac caly konrekst ;)

12. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    cena pada jest naprawde fajna, ale nei wiem czy bym sie na niego zdecydował. one zazwyczaj sa zbudowane z dziwnego plastiku który grając strasznie trzeszczy. kiedys cos takiegio miałem. ale moze sie myle-jak do Ciebie dojdzie pad to sie pochwal jak wrazenia

13. irek76

irek76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po prawie miesięcznym oczekiwaniu,pada nie dostałem,ma być zwrot kasy po ciężkiej walce,zero kontaktu telefonicznego.Gość złapał chyba 150 negatywów i uważajcie na niego,teraz nic nie sprzedaje na tym koncie.
    Link do strony podany w poprzednim poście.
    Druga sprawa,to że kupiłem gry na iksa,przyszły szybko więc podłączyłem jeszcze raz stare pady aby sprawdzić na grze,i tak jak wcześniej jeden nie reaguje wcale,drugi działa jakby był zacięty do przodu,postać w grze ciągle biegnie do przodu,dziwne że w menu płyty mogę poruszać kierunki góra dół i wszystko działa,nie jest zacięte,a w kilku sprawdzanych grach ten sam objaw,zawsze zacięte do przodu,lub skos.W menu konsoli natomiast ten sam pad nie działa góra dół nie mogę ruszyć memu,działa tylko start i back.Pada rozebrałem ale nic dziwnego nie zauważyłem,styki czyste,gumki w dobrym stanie,sprawdziłem też na innych portach i wszędzie ten sam objaw.
    Czy to na pewno wina pada,czy nie mogą być uwalone porty? Dziwi mnie to,że pad inaczej się zachowuje w grze,menu gry a jeszcze inaczej w menu konsoli.
    Fakt że drugi w ogóle nie reaguje,czyli każdy jest uwalony inaczej?

14. nikroy

nikroy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Rzeszowa
    Samemu raczej nie ma co się w tym "babrać". Jak masz możliwość to poszukaj kogoś kto sie zna na takich sprzętach w twoim mieście/okolicy.

Wczytywanie...

Poleć forum