1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pady Xbox 360 dla PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SworSky1995, Sierpień 21, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Znalazłem na allegro taką aukcję Microsoft Xbox 360 Wireless XBOX360 USB WIBRA *EM* (1184193295) - Aukcje internetowe Allegro
    I tu moje pytanie. Jest to zestaw Pad + odbiornik do PC. Czy ten pad różni się czymś od zwykłych padów do Xbox'a, czy to jest właśnie zwykły pad jaki dostaje się wraz z xbox'em + odbiornik? Wiem, że ten pad współpracuje również z Xbox'em, chodzi mi jednak o to czy jest to oryginalny pad/zestaw od Microsoft (jaki otrzymałbym dokupując sobie 2 pada do X'a) czy jakaś podróbka?
    Przepraszam, jeśli zły dział, jednak żadnego nie mogłem dopasować do takiego pytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, to taki sam pad jak oryginalny od Xboxa 360.

4. vincentdangogh

vincentdangogh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Tak jak wyżej kolega napisał jest to oryginalny pad do X'a 360 od Microsoftu. Jako ciekawostkę mogę dodać, że podłączenie całego zestawu Wireless do kompa trwa minutę i jest to bardzo dobre rozwiązanie. Pad działa i pod X'a i pod kompa i jeśli masz właśnie zamiar korzystania z niego i tu i tu, to ten zestaw jest strzałem w dziesiątkę. Mój przyjaciel zakupił go i jest bardzo zadowolony.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jak masz odbiornik to dziala kazdy pad Wireless od MS do X'a.

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum