1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pady z ps2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matoolekm, Listopad 3, 2011.

1. matoolekm

matoolekm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zakupiłem konsolę xbox bez padów i dokupiłem sobie przejściówki z padów ps2 na xbox 360. Niestety konsola nie reaguje na nie, jednak wiem że je chyba "widzi" ponieważ na przelotce jest dioda, która się świeci po podłączeniu. Cała przejściówka jest sprawna, ponieważ testowałem ją na komputerze i wszystko pięknie latało. Moje pytanie brzmi, co mam zrobić, aby konsola zaczęła współpracować z padami?

Edytuj--->
    doczytałem na jakimś anglojęzycznym forum, że potrzebny jest pad do "konfiguracji" teraz pytanie dotyczące tej konfiguracji, a mianowicie czy muszę ją robić za każdym uruchomieniem konsoli (czyli de facto muszę być posiadaczem pada od xboxa) czy też mogę raz skonfigurować i mieć spokój (po prostu pożyczyłbym raz od znajomego pada i miałbym wszystko z bańki)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zalezy co kupiles, sa dwa rodzaje takich przejsciowek, drozsze (sam taka mam i dziala) ktore dzialaja bez niczego i tansze ktore dzialaja jesli sie ma jakies urzadzenie kompatybilne z xboxem przez usb jak np przewodowy oryginalny pad

Wczytywanie...

Poleć forum