1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zelka43, Wrzesień 5, 2011.

1. zelka43

zelka43 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ORYGINALNY BEZPRZEWODOWY PAD XBOX 360 WHITE (1795412206) - Aukcje internetowe Allegro
    czy bialy rozni sie czyms od czarnego takiego jak mam do slima??

I jeszcze jedno czy mozna podpiac do xboxa innego pada niz microsoftu

2. Lotnik421 Xbox One

3. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ad.1 różni się kolorem
    as.2 tak, jeżeli został stworzony specjalnie pod xboxa, np. od Razera, albo była chyba seria od Steelseries.

4. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Tylko kolor. elektronika jest taka sama. Ale akurat z tej aukcji nie sa oryginalne. Widziałem kiedys real foto pada z aukcji tego sklepu. I Trigery, RB, LR start i back były szare!!! Nawet kiedys ktos posta napisał ze kupil od nich pada do slima i sie nie łączył z konsola.

5. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a, jak chcesz tanio kupić to polecam gametrade.pl można tanio używanego wyhaczyć.

6. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ja pożyczałem inny pad od kumpla chyba razor i to była wielka kupa, najlepszy jest oryginalny MS

Wczytywanie...

Poleć forum